Hodně moc METALU!!!

3. října 2009 v 15:46 | Xamik |  Music
Proč právě METAL? No, podívejte se na Hip-Hop je to plný elektronickejch sraček a hraje si to na nejlepší věc světa. Je to jenom kýč, ale asi se to lidem líbí. Metal mi jako kýč nepřipadá, jasně je to věc názoru, ale o názory tu přece jde ne? Celej svět je o názorech. Metal-dvě kytary, hlasitý bubny, hlubokej vyřvanej hlas a basa která není slyšet! Metal, Rock a všechno co je tak trošku tvrdší než Britney Spears má něco do sebe. Je to hudba ve který se dá vyjádřit všechno, smutek, láska, agrese, nadšení. Není to jenom o sprostejch slovech a o výstředním oblečku, jako ostatní hudbní styly. V Metalu hraje velkou roli zvuk nástroju a až potom tam je ten zpěv. Kdyby jste si od Oriona nebo kohokoli z český scény rapu odpojili hlas v jeho písničkách vznikl by z toho pasqvil kterej by se nedal poslouchat protože by to bylo jenom TUC TUCTUC TUCCCC TUCTUCTUCCCC ŤUK YEAH.
http://ct.iscute.com/i47/3/12/8/f_f93027c926d4.jpg

Podívejme se třeba na Apocalypticu nemusí vůbec zpívat a je to nádhera. V tomhle žánru se dá experimentovat a experimentuje se. V hopu se experimentovat nedá ale přesto se experimentuje. Může za to ego pana autora a nebo je to jenom sebeúcta ostatních, že mu nedokáží říct, že to je prostě špatný?
Nightwish taky hrají solidní METAL a zpívají tám dámy, který by hejbali s operní scénou. Jak by dopadlo, kdyby zpívali operní zpěvačky v hudbě od Madonny? Kdyby k tomu vytvořila písničku možná dobře ale musela by se hodně snažit. Prostě Metal s Rockem má něco do sebe. Nechci odsuzovat nebo urážet Hip-Hop ani pop ani nic jinýho ale prostě je too můj názor, kterej se nemusí všem líbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 3. října 2009 v 18:41 | Reagovat

Já beru všechno nemám skupinu "hnusné" Ani skupinu "dobré" A nej nej nej a Bůhví co ještě.  :-)

2 Kiki Kiki | Web | 3. října 2009 v 18:42 | Reagovat

* Metál mi nevadí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama