Říjen 2009

Když jsem byl běhat...

25. října 2009 v 11:32 | Xamik |  Běh
Včera jsem byl běhat, jako každý den, když mám aspoň trochu čas. Chtěl jsem jít na Nike+ Human Race 10K do Stromovky ale nechal jsem se přemluvit mámou abych tam nechodil. Řekl jsem si když už nemůžu jít tam, tak si zaběhnu závod individuálně pomocí Nike+ iPod Sport Kit na mojí oblíbené stezce.

Kdyžj sem se převlíkal nastaly trochu komplikace s tím, co si mám vzít na sebe, jestli dlouhý tepláky, nebo dlouhý šusťáky či snad teplákový tříčtvrťáky(ty nakonec zvítězili). Horní část těla, to už nebyl takovej problém, vzal jsem si svoji funkční tričko od Adidasu ale co na to? Žádný dlouhý rozhodování, vzal jsem si mojí oblíbenou bavlněnou mikinu kterou nosím i na parkour a to byla základní chyba, příště aspoň budu vedět, že vždycky sebou buď softshellku nebo šuťákovku.

Běželo se mi dobře asi až do pátého kilometru kde jsem s překvapení zjistil, že už se vlastně můžu otočit. Celou cestu tam mi do tváře svítilo sluníčko a právě když jsem běžel zpátky zašlo za mraky a začal foukat vítr. Ukázaly se hlavní slabosti mojí mikiny a byl jsem rád, že ještě zvládám alespoň jít-byla mi fakt zima. Cestou zpátky jsem se pořád zastavoval, prostě už to nešlo dál. Na jednom kilometru jsem se zastavil asi dvakrát s tím, že jsem měl trochu křeče v lýtkách, naštěstí to sem promasíroval a bylo to lepší. Tím jak jsem se zastavoval, foukal vítr a nebylo sluníčko mi začal být čim dál tím větší zima. Nakonec jsem to na osmi kilometrové hranici zastavil a rozhodl se domů dojet tramvají.

http://www.fotoaparat.cz/g/07/06/11/398548_57120.jpg

Poučení? Veliké, vždycky se podívat na nějakou kvalitní předpověď počasí aspoň na hodinu dopředu a podle toho se oblíknout. Včera jsem to fakt zanedbal a taky se mi to řádně vymstilo. Na běhání už jedině v softshell a nebo v Nike Air šusťákovce. Bez pořádnýho vybavení ani krok.

Cyklostyle

6. října 2009 v 14:18 | Xamik |  About vsudevsechno
Jak jste si asi všimli změnil jsem desgin. Proč? Eyless(to byl ten předtím)už se mi moc nelíbil. Asi před třemi týdny cestou do školy jsem dostal nápad na design, kterej mě uplně nadchnul. Tohle ještě není ono, ale je to tomu trošku podobný a je to skoro na tom samým místě. Jsem pokukoval po deviantart.com jestli tam není něco co by se dalo jako design použít-nic tam nebylo:D! O mojí budoucí kariéře(chci být fotograf)jsem vám sice ještě neříkal, ale to teď vůbec nevadí. Ta fotka, která je na záhlaví je totiž moje, vyfotil jsem jí já, upravil pomocí už nevím čeho a teď z toho mám dvojnásobnou radost(z toho designu, né z tý fotky). Časem ještě přibudou okraje stránky, podobný jako byly když se tu vyskytoval design s Příšerkami S.R.O. Neřeknu vám jak přesně bude vypadat aby jste se měli na co těšit.


Hodně moc METALU!!!

3. října 2009 v 15:46 | Xamik |  Music
Proč právě METAL? No, podívejte se na Hip-Hop je to plný elektronickejch sraček a hraje si to na nejlepší věc světa. Je to jenom kýč, ale asi se to lidem líbí. Metal mi jako kýč nepřipadá, jasně je to věc názoru, ale o názory tu přece jde ne? Celej svět je o názorech. Metal-dvě kytary, hlasitý bubny, hlubokej vyřvanej hlas a basa která není slyšet! Metal, Rock a všechno co je tak trošku tvrdší než Britney Spears má něco do sebe. Je to hudba ve který se dá vyjádřit všechno, smutek, láska, agrese, nadšení. Není to jenom o sprostejch slovech a o výstředním oblečku, jako ostatní hudbní styly. V Metalu hraje velkou roli zvuk nástroju a až potom tam je ten zpěv. Kdyby jste si od Oriona nebo kohokoli z český scény rapu odpojili hlas v jeho písničkách vznikl by z toho pasqvil kterej by se nedal poslouchat protože by to bylo jenom TUC TUCTUC TUCCCC TUCTUCTUCCCC ŤUK YEAH.
http://ct.iscute.com/i47/3/12/8/f_f93027c926d4.jpg

Podívejme se třeba na Apocalypticu nemusí vůbec zpívat a je to nádhera. V tomhle žánru se dá experimentovat a experimentuje se. V hopu se experimentovat nedá ale přesto se experimentuje. Může za to ego pana autora a nebo je to jenom sebeúcta ostatních, že mu nedokáží říct, že to je prostě špatný?
Nightwish taky hrají solidní METAL a zpívají tám dámy, který by hejbali s operní scénou. Jak by dopadlo, kdyby zpívali operní zpěvačky v hudbě od Madonny? Kdyby k tomu vytvořila písničku možná dobře ale musela by se hodně snažit. Prostě Metal s Rockem má něco do sebe. Nechci odsuzovat nebo urážet Hip-Hop ani pop ani nic jinýho ale prostě je too můj názor, kterej se nemusí všem líbit.