Srpen 2009

Volný jako Faith

29. srpna 2009 v 22:43 | Xamik |  Ze života
Dneska jsem přijel z Bratislavy, asi z nejhnusnějšího města(hned po Táboru)co jsem kdy viděl. Mám tam babičku, je celkem ok-jenom občas, resp. pořád krafá do života. Ale tak, nikdo není dokonalý. Vždycky od ní dostanu nějaký peníze, ty si našetřím a něco hustýho si za to koupím(naposledy to byl iPod). Mám jí rád, celkem. Je to super, mít rodinu někde jidne než v Česku, i když Slovensko není zrovně moje vysněná země :). Jojó, třeba tak Německo, Holandsko, Británie to by bylo, ale není xD. Jinak se mám dobře, jenom zrovna nevím co mě čeká, gympl je takovej záhadnej, doufám, že tam nebudou učitelové typu Benešová(někdo ví o co jde :))) )vážně by mě nasralo kdyby jo. Stejně se tam těším, protože tam budu chodit s mým super kámošem ze Sokola a super kámošem ze starý školy.
(Že by Turn Vault?)

Včera jsem dostal od strejdy Mirror´s Edge, hra, znáte ne? Nemusím vysvětlovat. Dneska jsem si jí poprvě zahrál, šokovalo mě to. Jak něco takovýho může vytvořit člověk? Takovou grafiku jsem neviděl nikde, s efekty pomocí PhysX jsem se zde setkal poprvé, taky je řádně oceňuju. Myslím si, že příběh se jim celkem povedl a grafika jak bys met. Hra je sice místy těžká, ale tak kdyby nebyla nikoho by to nebavilo. Ještě když do toho přidám to, že jsem tak trochu traceur přidává to, že můžu posoudit co se ohledně pohybu povedlo a co ne. Například, že se jí nic nestane, když skočí z výšky dvakrát větší než je ona sama se mi jeví jako trochu nevěrohodná-co myslíte? Doopravdy se jim ta hra povedla.

Suite Pee

10. srpna 2009 v 16:09 | Xamik |  Ze života
Sem tady tak chvíli nebyl no a vidím, že se toho tady ani nic moc nestalo, jenom klikol napsal, že není co čítat takže jakoby nic. Já byl na Moravě, Potom na Slovensku a pak zase zpět do Prahy. Na Moravě jsem byl s polonevlastní rodinou a jediný co z toho kromě toho, že kempy o vodního díla Nové Mlíny vypadají jako romský ghetta tak v lednici je takovej podnik co se zaobírá ukázkovýma letma dravců. Hned na parkovišti nás pozval nějak mladej sympatickej kluk s kánětem na ruce takže sestra tam hned chtěla jít a mě to taky zaujalo. V popisu mají mimo jiné: -poutavý výklad

No a to vám lidi řeknu, měli tam dopsat hrozí, že umřete smíchy. Fakt lidi se tam váleli po zemi smíchy, ten chlapík byl fakt vtipnej a nikoho to neomrzelo ani když vykládal asi 2 hodiny. Byla tam sranda i když těm dravcům se nějak nechtělo lovit ty přichystaný atrapy ale myslím, že lidem to nevadilo. Byla tam i nějaká možnost výhry a několik dětí vyhrálo, že jim přistane pták na rukavici. No a ten "bavič" tam ty malinký děti(4-5)strašil, že už se jim několikrát stalo, že pták sice přiletěl ale dítě roztrhal na kousky. Asi dvě na základě tohodle vyprávění utekli :D. Doopravdy to byla zábava i ponaučení, doporučuju až někdy budete mít cestu Moravskou Lednicí zastavte se tam! seiferos.cz
http://www.seiferos.cz/FOTO/momentky/11V.jpg

("Bavič" asi s Orlem stepním)

No a potom jak jsem byl na Slovensku, jeli jsme tam jenom kvůli svatbě máminý sestřenice. Svatba se konala poněkud v netradičním prostředí, vlaková stanice a zároveň galerie a divadlo(stanica.sk). Když jsem tam byl asi před rokem, na divadelním představení, moc mě to tam zaujalo. Když jsem tam byl asi před pěti dny na oné svatbě bylo to tam skoro stejné, jenom s tím rozdílem, že už byl dostavený divadelní sál. Sál je postaven z tak trochu netradičního až zvláštního materiálu, přepravek od piva(Černá Hora)a zateplený slámou a nejspíš jílem, střechu tvoří silniční nadjez, pod kterým budova stojí(bohužel se mi nepodařilo sehnat nějakou fotku budovy). V sále se konal svatební obřad a potom se venku rozjela kalba která trvala nejspíš až do rána. Jestli pojedete Žilinou a budete chtít najít nějký kulturní vyžití, jděte rozhodně sem.


(Stanica(ještě tam není Divadelní sál, který momentálně stojí na
prázdném místě nalevo od stanice))

To je vše k mojí neaktivitě. Zrovna včera jsem si umanul, že chci novej telefon. Chtěl jsem Evolve Survivor ale potom jsme se s mámou dohodli, že mi stačí jenom Nokia 5100, kterou jsem měl doteď doma v šuplíku. Problém byl, že baterka nebyla funkční a nabíječku jsem taky neměl. Šel jsem do Mobil Pohotovosti u nás na Nádražní no a potřebné jsem si koupil, bohužel neměli novou klávesnici, takže je budu buzerovat do tý toby dokuď mi nějakou neprodají. Mobil jsem bez problému rozběhl a nahradil mojí Nokiu 5700(Nokia 5700 na vsudevsechno). Je to bizarní výměna, vždyť je to vlastně výměna nového a "lepšího" telefonu za starší a "horší". Mě to takhle uspokojuje, doteď bylo moje kritérium aby telefon měl dobrou empétrojku. Teď, když mám iPod už tohle nepotřebuju, kritériem se stává odolnost a to Nokia 5100 splňuje.

http://www.cellink.com.au/products/images/nokia_5100.jpg

(Nokia 5100 v modrém provedení)