Iron Man

27. července 2009 v 12:22 | Xamik |  Ze života
Včera jsem byl na tréninku, na Vltavský a kousek opodál, jak je Kulturní dům Vltavská, je tam schodiště a kolem schodiště plný zábradlí, nejspíš z betonu. Ostatní se tam bavili o nějakym vysprejovaným "citátem" a já sem je poslouchal. Říkali něco o tom, že si tu na tom někdo vylejvá duši. ,,Každej si tu vylejvá duši vole." Jak si o tom povídali, zamyslel jsem se a trochu mi přišlo, že si tu taky trochu vylejvám duši. Nevím jestli je to dobře, nebo špatně ale spíš bych řekl, že né každýmu je to příjemný, číst to. Ale hned potom mi přijde do hlavy, že ne pořád jsi Iron Man a, že někdy si tu duši vylejt musíš. Iron Man si co nejvíc, vystupuješ tak v kolektivu ale když si doma, když si sám tak si připadáš, že to železo kterým si pokrytý ve společnosti z tebe spadlo a, že všechno co si tam venku držel musíš dostat ven. Někdo se řeže, někdo brečí, někdo mlatí do všeho okolo, někdo se z toho dostává hudbou a někdo si to píše do deníku nebo někam jinam, prostě si to píše.
http://sexual-sanity.com/wp-content/uploads/2009/03/sad-people-collage1.jpg
(Všichni to někdy neudržíme)

Vyzkoušel jsem všechny varianty co jsem popsal víše ale jediná věc co mě z toho většinou dostane je: napsat to sem a poslouchat hudbu, pořád do kola, tu nejsmutnější(zatím to je MCHR nebo Shinedown). Když to sem napíšu, v komentářích se začnou objevovat věci jako třeba: ,,Můžeš si za to sám."(Tohle většinou píšou holky) ,,Ser na to!"(A tohle spíš kluci). Odbočil jsem. No chtěl jsem říct jenom to, že za všechny ty úlety se omlouvám a budu se snažit aby jste to tolik nemuseli číst ale zase na oplátku mě občas pochopte a promiňte nějakej ten výlev, kterej v minulosti bylo hodně ale tuším, když se chvíli nebudu zabejvat holkama bude to vše O.K. Chtělo by to soustředit se víc na sebe, na sport, na kamarády, ty teď hodně zanedbávám a hlavně bych se měl věnovat svýmu charakteru a povaze.

Jdu sice na gympl, asi to znamená, že jedu zase odznova ale jestli tam udělám stejný chyby jako v minulosti, těch osm let se bude žít těžce. Je šíleně lehký, udělat si ze života peklo ale potom, je ještě větší peklo hodit to zpátky do normálu. Je těžký bejt ten hodnej kluk, když všichni vědí co jsi udělal a, že to některý lidi doteď bolí, někdo na to prostě nezapomene a nedá se zařídit aby zapoměl. Gympl mi snad umožní začít hrát odznovu, s jinejma kartama.
http://blog.idnes.cz/blog/3720/38855/Forgines.png

(Kdyby jste si všimli toho, že některý články mají jméno stejný jako nějaká písnička, tak se nedivte. Je to způsob mojeho rozpoznání)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anet anet | 1. srpna 2009 v 19:44 | Reagovat

i am sorry

2 Xamik, Xamik, | 8. srpna 2009 v 21:36 | Reagovat

[1]: A za co se omlouváš? Je to za to co jsem kvůli tobě probrečel? To už je dávno pryč.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama