Červenec 2009

Žjova sem to ale dobrej...

29. července 2009 v 0:48 | Xamik |  Ze života
Jo taky nemám rád vytahování ale někdy se pochválit musím. Dneska jsem si tak hrál SnakeWorld a napadlo mě: ,,Co takhle kdybych doopravdy udělal rekord?" Zkoušel jsem to na First World ale tam to nešlo, protože někdo moji snahu prostě neakceptoval. Tak jsem se přesunul na Custom World tam jsem hrál celkem v pohodě ale potom tam přišel nějakej NoName a ptal se mě kolik mi je, já, že jedenáct on: ,,Tak to máš štěstí, chceš pomoct?" Asi hráč kterej si vybírá oběti podle věku :). Tak jsem tam hrál on pomáhal a potom odešel, měl jsem asi 1200. Až už jsem se blížil k rekordu, Custom World přišel navštívit had s koncovkou -cv. Nemůžu si vzpomenout jak se jmenoval. Ten mě tak během 5 minut dostal, doopravdy když se snažím jezdit při kraji, abych zbytečně nezajížděl do prostřed a poté se nezabil tak ke mě přišel a přimáčknul mě. Cesta k rekordu skončila u délky 1579, za dnešek(včerejšek)jsem se umístil čtvrtý. Celkem mě to potěšilo takováhle práce, je to můj osobní rekord!!!
No a potom je tu věc druhá. Na facebooku jsem zase jen tak brouzdal po testech, jak to z nudy dělávám a potom jsem se někam koukal a byla tam reklama na skupinu: Kofoláčci. Říkal jsem si: ,,To bude určitě něco z kofolou(jako obrázek to mělo kofoláčka). No jasně, to jsou ty panáčci z tý reklamy!" Šel jsem se tam podívat, přidal se k nim a začal jsem různě po internetu pátrat jestli někde není nějaký návod jak si kofoláčka vyrobit. Asi na druhý stránce v Googlu jsem našel, návod kterej vypadal trochu solidně. Od doby co jsem reklamu viděl poprvé se mi ti panáčci líbili, jenom jsem nevěděl jak na ně a věděl jsem, že s mojí kreativitu nic nevymyslím. Tak jsem to vzdal ale potom takováhle náhoda na facebooku. Hned první den co jsem se našel návod jsem si nějakýho udělal, sice nevypadá nějak extra ale mě se líbí tím jak je skromnej.
Ještě ten den jsem si do plánu na zítra hodil návštěvu Textilní Galanterie v Paládiu o který jsem věděl, že tam je a, že jen tak neodejde. Příští den jsem se tam stavil a s nevlastní mámou něco nakoupil. Červenou a černou vlnu, modrý, červený a zelený bavlnky, černý knoflíky a modrý knoflíky. Co jsem domů dorazil, chvíli jsem si odpočinul a začal pracovat na kofoláčkovi číslo dvě. Práce dopadla, myslím si celkem dobře. Jsem zvědavej jak dlouho mě to ještě bude bavit, doufám, že ještě dlouho. Až najdete kofoláčka, kterýho jsem vyrobil já(poznáte to, budu je sem dávat)napište do komentářů jaký z něho máte pocit.Iron Man

27. července 2009 v 12:22 | Xamik |  Ze života
Včera jsem byl na tréninku, na Vltavský a kousek opodál, jak je Kulturní dům Vltavská, je tam schodiště a kolem schodiště plný zábradlí, nejspíš z betonu. Ostatní se tam bavili o nějakym vysprejovaným "citátem" a já sem je poslouchal. Říkali něco o tom, že si tu na tom někdo vylejvá duši. ,,Každej si tu vylejvá duši vole." Jak si o tom povídali, zamyslel jsem se a trochu mi přišlo, že si tu taky trochu vylejvám duši. Nevím jestli je to dobře, nebo špatně ale spíš bych řekl, že né každýmu je to příjemný, číst to. Ale hned potom mi přijde do hlavy, že ne pořád jsi Iron Man a, že někdy si tu duši vylejt musíš. Iron Man si co nejvíc, vystupuješ tak v kolektivu ale když si doma, když si sám tak si připadáš, že to železo kterým si pokrytý ve společnosti z tebe spadlo a, že všechno co si tam venku držel musíš dostat ven. Někdo se řeže, někdo brečí, někdo mlatí do všeho okolo, někdo se z toho dostává hudbou a někdo si to píše do deníku nebo někam jinam, prostě si to píše.
http://sexual-sanity.com/wp-content/uploads/2009/03/sad-people-collage1.jpg
(Všichni to někdy neudržíme)

Vyzkoušel jsem všechny varianty co jsem popsal víše ale jediná věc co mě z toho většinou dostane je: napsat to sem a poslouchat hudbu, pořád do kola, tu nejsmutnější(zatím to je MCHR nebo Shinedown). Když to sem napíšu, v komentářích se začnou objevovat věci jako třeba: ,,Můžeš si za to sám."(Tohle většinou píšou holky) ,,Ser na to!"(A tohle spíš kluci). Odbočil jsem. No chtěl jsem říct jenom to, že za všechny ty úlety se omlouvám a budu se snažit aby jste to tolik nemuseli číst ale zase na oplátku mě občas pochopte a promiňte nějakej ten výlev, kterej v minulosti bylo hodně ale tuším, když se chvíli nebudu zabejvat holkama bude to vše O.K. Chtělo by to soustředit se víc na sebe, na sport, na kamarády, ty teď hodně zanedbávám a hlavně bych se měl věnovat svýmu charakteru a povaze.

Jdu sice na gympl, asi to znamená, že jedu zase odznova ale jestli tam udělám stejný chyby jako v minulosti, těch osm let se bude žít těžce. Je šíleně lehký, udělat si ze života peklo ale potom, je ještě větší peklo hodit to zpátky do normálu. Je těžký bejt ten hodnej kluk, když všichni vědí co jsi udělal a, že to některý lidi doteď bolí, někdo na to prostě nezapomene a nedá se zařídit aby zapoměl. Gympl mi snad umožní začít hrát odznovu, s jinejma kartama.
http://blog.idnes.cz/blog/3720/38855/Forgines.png

(Kdyby jste si všimli toho, že některý články mají jméno stejný jako nějaká písnička, tak se nedivte. Je to způsob mojeho rozpoznání)

Run To The Big Hill

25. července 2009 v 20:34 | Xamik |  Ze života
Včera sem dorazil z tábora, filmového tábora, tábora Aertěk(www.aertek.cz), tábora pořádaný kinem Aero, tábor ve spolupráci kina Světozor. Je to dobrý tábor, příští rok doporučuju. Co jsme tam dělali? Inu, když je to filmový tábor, tak jsme tam dělali věci co souvisí s filme, že ano. Nátáčeli jsme vlastní film, okoukli jsme normální velkou kameru, s kterou se toči filmy, měli jsme tam různé hosty(Václav Vašků, Jíří Lábus)a byla tam celkově zábava. Byli jsme pěšky v Berouně, házeli si frisbee, kdykoli to šlo a dělali si metal pařby, do kámošova comba jsme strčili jeho mobil a už jel jeden metalovej flák za druhým. Fakt sranda, s ok vedoucíma a nejvíc good kuchařema-metalisti pečení vaření xD. Pro fanoušky veškerého filmu vřele doporučuju!

Na táboře se mi neskutečným způsobem změnil život-začal jsem poslouchat Iron Maiden. Dřív jsem je skoušel ale nepozdávali se mi, teď když už jsem chytřejší, tak jsem se k ním vrátil. Je to další kapela která mi přirostla jak k iPodu tak k srdci. Mezi moje nejoblíbenější zatím patří: Run To The Hills, Fear of The Dark a Iron Maiden. Taky si osvojuju kapelu Kurta Cobaina-Nirvana. Moc se mi tam líbi Kurtův hlas a jeho kytara, je to doopravdy hudba kterou můžu poslouchat od rána do dalšího rána. Nechápu jak jsem předtím bez rocku a metalu nemohl žít a vystačit si jenom z těma komerčníma vykopávkama typu Kontrafakt nemo Rihanna.

KurtCobain.jpg KurtCobain image by RosediCaprio

Šíleně rád pozoruju Anetiny zoufalé pokusy o to zamaskovat svoje komentáře. Napřed psala všechno z jedný IP adresy, teď už se snaží psát z různejch a dokonce amy píše z něčího telefonu, sítě Vodafone. Taky rád sleduju jak se tu občas hádate a provokujete, to je tak šílená sranda až se mi to vůbec nechce mazat, vlastně ani není proč, spam to není-je to normální rozhořčená debata dvou zanícených fanoušků mého blogu :D. Prej: ,,Je vidět, že se stále miujete!" To mě dostalo uplně nejvíc. Jak tady poslouchám tu Nirvanu a přemejšlim o Kobainovi, kterej se tak mladej zabil(27-předávkoval se a potom zastřelil), přicházím na to, že život by jsme si měli užívat pořád, v noci i ve dne, protože nikdy nevíte kdy se něco stane neby kdy uděláte nějakou blbost která vás buď zabije a nebo jinak poškodí. Proto nemarněte čas tím, že se tu hádáte a jděte si ven hrát, užívejte života dokuď můžete.

Jednou mi jedna holka řekla: ,,Na blogu říkáš hezky co by holky měli dělat a co ne, ale hned potom v komentářich děláš to co si před pár odstavci zmínil jako špatné." Takže kdybych si života neužíval nedivte se, nebylo by to poprvé. Ale fakt, je lechčí říkat co je dobře a co ne ale už je omnohem těžší to dělat.After Sex In The City

11. července 2009 v 0:49 | Xamik |  Ze života
Takhle v tomhle čase, v pátek se mi vždycky píše moc moc dobře. Ještě v sobotu to je takhle dobrý, ale to trochu pozdejš-ještě.

Dnešní Sex ve Městě byl o tom, jak Carrie zjistila, že ještě není zralá na svatbu, řekla to Ianovi kterého to dost zaskočilo, Carrie řekl: ,,Jestli se mnou nechceš svatbu dnes, nebudeš ji chtít nikdy."(Trochu pozměněno-význam zůstáva stejný). Další den se Ian od Carrie odstěhoval. Miranda na ultrazvuku zjistila, že bude mít chlapečka a simulovala nefalšovanou radost. Doma našla fotku z ultrazvuku její paní na uklízení a byla z toho v šoku. "Chlapeček, Chlapeček-Vy smát se na chlapeček(uklízečka je zřejmě cizinka), smát, smát. Vy smát!!!"

67%

Po několikáte každodenní návštěvě sicmaggot.blog.cz jsem natrefil na antikrista Marilyna Mansona a zjistil jsem, že jeho hudební styl se mi líbí o mnohem více, než je styl vizážistský. Chlapík teda dost strašidelnej, ale když pomyslím na to, že hudba se poslouchá a né se na ní kouká, tak jsem přišel, že je vlastně jedno jak ten strašák vypadá ale co hraje a co zpívá. Musím ale přiznat, že některý jeho outfity a looky jsou celkem good. Potom jsem taky přišel na to, že jako metalový fanoušek jsem fanoušek kterýho by hned poslali vy víte kam. Poslouchám SlipKnoty, Metallicu, Nightwishe, Marilyn Mansona apod. ale popřitom si i biju do uší My Chemical Romance, Boba Marleyho, Avril Lavigne, Amy Winehouse a československý rap tak je mi z donucení na blití. Metalisti by už po MCHR brali vidle.

http://www.seatwave.com/filestore/SEASON/IMAGE/marilyn-manson_000784_MainPicture.jpg

Jak tak koukám a srovnávám kilkolovi komentáře, chce se mi brečet. Na začátku hvězdné kariéry tohoto blogu xD jenom nadával, že neumím nic jinýho než kopírovat a, že mám hnusnej design, blbý články a podobný pravdo-nepravdy a teď píše, že designy jsou hezký, články jsou výborný, když dlouho nepíšu tak nadává, že není co číst-jakokdby si ráno nemohl koupit noviny a taky když se tady do mě někdo v komentářích obouvá, občas mě i obhajuje. Kilkole změnil jsi se a dojímáš mě tím. Když už jsme takhe hezky u návštěvníku a podobně tak chci poděkovat těm, co sem neustále chodí, čekají na nové články, radí, motivují, píší názory na články(doufám, že upřímné názory)a napíšou když, něco nesedí z realitou a podobně. Taky bych vás chtěl upozornit na takovýho jednoho človíčka, je to holka jmenuje se Aneta, je majitelka blogu athenaa.blog.cz(nemáš zač, dělat reklamy dobrým blogerům mě těší :-) ) a nevím, jestli nějak nemocná nebo jinak postihnutá(není to myšleno jako urážka, a kilkole odpusť si ty kecy o tom, že je postižená-nebo dostaneš ban na týden) ale má neustálou potřebu vymýšlet si přezdívky(Já, nikdo, ....., kuře, amy a dlaší...)a psát sem své postoje k mému "filozofovoání" co vám poskytuji v článcích.

Ne, že by mi vadil obsah těch komentářů ale vadí mi, že jsi Aneto tak zbabělá a nenapíšeš to pod svojim jménem. To co píšeš beru ale tvoj přezdívky už ne, prosím tě přestaň se tu předvádět a piš tam svoje pravý jméno. Kuriozita: Aneta si založila databázi kam si svoje přezdícky ukláda, nezdá se vám to trochu na hlavu?|Jednou jsme si povídali s kilkolem a on mi doporučil jednu skvělou gamesku. Jmenuje se Snake World a je to klasický had na mobil, jen v 3D reálné grafice a hraje se po síti. Ptáte se jak se může had hrát po síti? Je to jednoduché, v "aréně" je několik hadů(záleží na tom kolik lidí je právě připojeno na danou místnost)kteří se kamarádí, nemají rádi, nevšímají se a spikávají proti sobě. Nejlepší na hře je to, že ostatní hady můžete zabíjet, jak? Tak, že nějak naběhnete nepřátelskému hadu a zařídit aby do vás narazil, když do vás narazí, zemře, stejnak jako kdyby narazil sám do sebe či do zdi, jen v prvním způsobu, ten do koho narazí získá část jeho délky. Za zmínku také stojí, že na stránkách výrobce lze naleznout žebříčky těch nejlepších plazičů. sacredware.com mohu doporučit, na stránce najdete download nejnovější verze.

Zatím dobrou noc, už musím jít fakt spynkat. Pá Pá...