Comeback

12. června 2009 v 16:46 | Xamik |  Ze života
Nebude to o skoro už legendárním seriálu Comeback ale o Comebacku mém. Vím, že jsem sem už dlouho nic nenapsal ale pochopte mě, měl jsem svých starostí dost a ani jsem psát nemohl, proč? No, čas mě netlačil to ne ale prostě sem nemohl, nešlo to věděl jsem to, že to nepůjde a vždycky jsem to radši zavřel aby s toho nevzniknul propadák jako posledních pár článků. Ani jsem sem nechtěl dávat novej design, protože jsem blog už skončil, ale pár schopnejch lidí mě vypružili na tolik, že jsem tu zase posílený o nové zážitky.

Ještě předvčerejškem jsem seděl na gumovým barelu na pravý straně raftu. Ptáte se proč? Protože jsme celý ročník(44 lidí)byli na raftech, bylo to totálně super mega ultra hyper hustá pařba. Jeli jsme tam vlakem, žádnej hustej bus ale hnusnej špinavej vlak ve kterým to bylo super. V kupéčku jsem byl s pár lidma kteří jsou opravdu fajn, vyjma třech a ještě s takovým hustým týpkem v červený mikině kterej se, když jsme tam přišli tvářil jako kdyby umřela manželka ale zase zle na tom nebyl, jenom my jsme málem zabili jeho.

Na vodě byla taky sranda jenom pár lidí odmítá pochopit, že se nepádluje tak, že strčíme pádlo do vody, necháme ho unést proudem a poté vytáhneme ale taky víte co, perfekcionista jako jsem já tohle nemohl přežít ale vám to zase tak ukrutně šílený nepříjde.


Ilustrační foto(http://home.earthlink.net)

Jinak během těch tří dnů jsme se taky zastavili v Českým Krumlově. Tam byla hned po cestě zpátky(o tom potom xD)největší sranda. Zprva jsme si s kámošem šli koupit zmrzku a potom jsme někde potkali dálší kámoše a kolem nás zrovna šla nějaká prej "hezká" holka(odhaduju 15-14 let)a taky jsme jí šli sledovat. Šli do nějakýho vietnamskýho obchodu, tam jsme potkali pár holek, kámošek a ty se k nám přidali. Potom došla k nějakejm nařachanejm "gorilám" a začala na nás ukazovat, bylo nám jasný co to pro nás znamená a tak jsme zdrhli.

Zmiňovaná cesta zpátky: Byla to největší prdel. Sice jsme museli dva kilometry do kopce tahat naše těžký batohy ale potom přišla zasloužená odměna. Ve vlaku jsme se narvali do jednoho kupé celkem good parta a hráli jsme na Otázky a Pravdivé Odpovědi a taky tam byla celkem solidní prča. Potom až jsme přestoupili jsem byl v kupé jedinej kluk a zrovna teď jsme museli jet tunelem. Ve vlaku se objevil tunelník a bylo po prdeli. Skončilo to tak, že jsem byl zmrzačenej, ležel jsem a sedačce a kryl se batohem. Holky se potom smáli na celej vlak. Když jsme přijeli do Prahy museli jsme se rozloučit a všechno sedlo zase do normálních kolejí.No jinak se mám velice dobře a těším se na pondělí, proč? To vám řekne třeba Bob Marley. Jinak doporučuji si poslechnout aspoň jednu písničku od něj, protože má fakt fuper písničky a je to cool chlap. Jinak co zpívá? Reggae a je to typickej styl zhulenejch dredáčů prostě odvaz.

Peace!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kuře kuře | 12. června 2009 v 18:03 | Reagovat

dobrýýý :-D

2 sena sena | 13. června 2009 v 14:08 | Reagovat

Copak hezká nebyla?

3 xamik xamik | 14. června 2009 v 19:33 | Reagovat

Ani náhodou. Už podle těch goril soudím, že byla hnusná.

4 sena sena | 15. června 2009 v 18:49 | Reagovat

:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama