Červen 2009

Co teď? Co bude dál? Co bylo?

21. června 2009 v 0:41 | Xamik
Je v tom binec. Nikdo neví nic ale všichni si myslí, že vědí všechno. Jak jsem tak dneska přemejšlel, jak zařídit aby kamarádství mezi klukem a holkou nezaniklo a nestalo se z toho nějakej jinej blivajz :). Vezmeme si jako příklad Dandu a Nikolu(naprosto imaginární osoby xDD). Jsou spolu šíleně dlouho kamarádi, když se potkali chvíli spolu chodili, zjistli, že to nějak nepude a tak se stali nejlepšímy kamarády. Tak to trvalo pár let, oba si říkala skoro všechno a všechno bylo jak má být. Ale Nikola začala chodit s Martinem(vyměnil jsem jméno, nevadí Kryštofe??), všechno šlo dobře jenom se do Nikoly zamiloval jistý Pavel a všechno je v čudu. Pavel má dobrý plán, bude Nikolin kamarád, nejlepší-vzhledem k Nikolině povaze a psychice to není nic těžkého, protože ona je tak trochu nevyspělá(ne retardovaná, no možná i když...).

Pavel je jí nejlepší kamarád, nic netušící Nikola mu říká jak to jde s Martinem a neví, že to použije proti ní a ona se ještě podvolí. Pavel měl dobrý plán: chtěl s Nikolou chodit do parků, do kin a všechno aby byla s ním a ne s Martinem. Ona si myslela, že to je jenom v zájmu kamarádství, jenže byla blbá. On chtěl Pavla tak rozzlobit, tím, že s Nikolou byl víc než on než jí řekne, konec a Pavel bude mít volnou cestu. Podařilo se-Martin zuří a Pavel slaví. Nikola se s Martinem rozchází a Pavel už má volnou cestu. Hned po rozchodě se jde někam do parku a tam se dají Nikola s Pavlem počtvrté dohromady. Vztah trvá zhruba tři týdny ale potom to celé padá, cestou ze školského výletu.
Zpět se jede vlakem, a skupinka kamarádu se rozhodla hrát spolu takovou hru. Pokládali se blbé otázky a (blbé)pravdivé odpovědi. Kdo lhal ten lhal a měl štěstí, že to nikdo nepoznal a ten kdo mluvil pravdu se asi ztrapnil. V kupéčku bylo teplo a když se otevřelo okno bylo hovno slyšet, hráli v tom teple, smáli se vrhali na sebe vražedné pohledy. Podle nich tam byla strašná sranda, potom museli přestupovat na jiný vlak. Tam Pavla posadili někam kde bylo volno, po otevření očí Pavel zjistil, že je v kupé se samýýýma holkama. Napřed se ho zmocnila panika ale potom se víceméně uklidnil. Netěšil se na tunel protože v každém tunelu je Tunelník a ten zlým dětem dělá zlé věci. Kdyby Pavel byl hodný, nemusel by se bát jenže on byl ztělesněný ďábel tudíž, dostal pěkně nažrat, pěsti lítaly jedna za druhou, Pavel se musel zkrýt batohem aby ho Tunelník neumlátil bylo to šílené, občas se zdálo, že Tunelníku je více, že křičí a mají holčičí hlasy.

Comeback

12. června 2009 v 16:46 | Xamik |  Ze života
Nebude to o skoro už legendárním seriálu Comeback ale o Comebacku mém. Vím, že jsem sem už dlouho nic nenapsal ale pochopte mě, měl jsem svých starostí dost a ani jsem psát nemohl, proč? No, čas mě netlačil to ne ale prostě sem nemohl, nešlo to věděl jsem to, že to nepůjde a vždycky jsem to radši zavřel aby s toho nevzniknul propadák jako posledních pár článků. Ani jsem sem nechtěl dávat novej design, protože jsem blog už skončil, ale pár schopnejch lidí mě vypružili na tolik, že jsem tu zase posílený o nové zážitky.

Ještě předvčerejškem jsem seděl na gumovým barelu na pravý straně raftu. Ptáte se proč? Protože jsme celý ročník(44 lidí)byli na raftech, bylo to totálně super mega ultra hyper hustá pařba. Jeli jsme tam vlakem, žádnej hustej bus ale hnusnej špinavej vlak ve kterým to bylo super. V kupéčku jsem byl s pár lidma kteří jsou opravdu fajn, vyjma třech a ještě s takovým hustým týpkem v červený mikině kterej se, když jsme tam přišli tvářil jako kdyby umřela manželka ale zase zle na tom nebyl, jenom my jsme málem zabili jeho.

Na vodě byla taky sranda jenom pár lidí odmítá pochopit, že se nepádluje tak, že strčíme pádlo do vody, necháme ho unést proudem a poté vytáhneme ale taky víte co, perfekcionista jako jsem já tohle nemohl přežít ale vám to zase tak ukrutně šílený nepříjde.


Ilustrační foto(http://home.earthlink.net)

Jinak během těch tří dnů jsme se taky zastavili v Českým Krumlově. Tam byla hned po cestě zpátky(o tom potom xD)největší sranda. Zprva jsme si s kámošem šli koupit zmrzku a potom jsme někde potkali dálší kámoše a kolem nás zrovna šla nějaká prej "hezká" holka(odhaduju 15-14 let)a taky jsme jí šli sledovat. Šli do nějakýho vietnamskýho obchodu, tam jsme potkali pár holek, kámošek a ty se k nám přidali. Potom došla k nějakejm nařachanejm "gorilám" a začala na nás ukazovat, bylo nám jasný co to pro nás znamená a tak jsme zdrhli.

Zmiňovaná cesta zpátky: Byla to největší prdel. Sice jsme museli dva kilometry do kopce tahat naše těžký batohy ale potom přišla zasloužená odměna. Ve vlaku jsme se narvali do jednoho kupé celkem good parta a hráli jsme na Otázky a Pravdivé Odpovědi a taky tam byla celkem solidní prča. Potom až jsme přestoupili jsem byl v kupé jedinej kluk a zrovna teď jsme museli jet tunelem. Ve vlaku se objevil tunelník a bylo po prdeli. Skončilo to tak, že jsem byl zmrzačenej, ležel jsem a sedačce a kryl se batohem. Holky se potom smáli na celej vlak. Když jsme přijeli do Prahy museli jsme se rozloučit a všechno sedlo zase do normálních kolejí.No jinak se mám velice dobře a těším se na pondělí, proč? To vám řekne třeba Bob Marley. Jinak doporučuji si poslechnout aspoň jednu písničku od něj, protože má fakt fuper písničky a je to cool chlap. Jinak co zpívá? Reggae a je to typickej styl zhulenejch dredáčů prostě odvaz.

Peace!