Květen 2009

Končíš chlapečku!

5. května 2009 v 17:36 | Mamik Xamik |  Ze života
,,A konec." Řekla Aneta a s Maxem zatočila.

Dobrej konec ne? Konec kterej by se hodil do všech Grimmáckejch pohádek. V pohádkách jsou HAPPY ENDY a ve skutečnosti SAD ENDY. Život neni pohádka a tak to chodí, bohužel. Bůh je sviňa(všichni křestani a ostatní vyznavači náboženství soráč ale je to tak)a s náma si hraje. Střídavě horor, pak taky pohádku, love story, thriller a všelijaký smutný příběhy. Lidi je my vás líto, tolik smutku oproti štěstí není to nevýhodný? Obchod s bohem není prdel!!!

Proč tolik smutku? no přečtě si zde: athenaa.blog.cz protože mě zatím nenapadá co o tom říkat, každopádně mě to mrzí. Víc k tomu říkat nebudu protože by to přišlo v nivěč a pak by mě to jenom ponížilo, protože se snažim zachraňovat všechno na poslední chvíli, asi je to tak ale nemusím to všem ukazovat. Naivita je hnusná vlastnost a dokáže divy, nepokoušejte to ani to neskoušejte doplatíte na to, tvrdě.

Nemám vám už vůbec chuť psát, nevim proč mám chuť uzavřít se do sebe a být jenom se sebou a mým milovaným EGEM. Xaw, a nezapomínejte s bohem není dobrej obchod.