Smutek!! Co sem zase (ne)udělal?

24. dubna 2009 v 23:55 | Xamik |  Ze života
Smutek, každej ho znáte, že jo. Nemám potřebu se tady na veřejnosti litovat ale nějak to ze sebe dostat musím, aspoň vám dám předmět k diskuzi, ne Aneto ty prosim tě ne. Zdá se, že se se mnou něco děje, puberta? možná, ale tohle je něco jinýho. Vy co mě znáte, by jste asi řekli: ,,Pche, zase se snaží bejt EMÁK." Jo asi se o to snažim, ale nějak trochu jinak, vlastně se ani nemusim snažit, já sem, od přírody(aspoň k něčemu je dobrá xD). Po dnešním rozhovoru s Ájou se něco změnilo, něco se ve mě pohlo, začli tát ledy, mysl a srdce na to doplácí. Zaplavuje je černá vlna smutku(moc mudruju)dalo by se říct, že to je úzkost nešťastnost smutek a nenávist sebe sama. Proč sem udělal tohle, proč sem udělal támhleto? ježiš a tohle sem nechtěl! promiň.... a podobný keci. Jo spoustu lidí to dokáže naštvat, v četně mě, ale nedošlo mi, že to dělám taky.

Svině-to se ke mě taky dostalo, jó to sem já. Oni to říkají, malá sposta lidí si myslí, že svině nejsem ale ta malá spousta lidí nevědomky bojuje s tou větší spoustou lidí která si, že jsem svině myslí. Holky umějí být svině, když mají nějaký svoje "holčičí spory" nebo když mají spory s klukama ale došlo mi, že kluci, byt jich tolik není umějí být taky svině. Vemte si typický příklad-mě. ,,Pane učiteli on tohle!" ,,Pane učiteli on tamto!" ,,Pane učiteli ona tohle a tamten támhleto, jo a taky tady ten tohle!" to sem já. Lidem to vadí, vadí jim to oprávněně, vím jak pořád mudračím, že tamten by se měl zkusit změnit apodobně, co takhle kdybych se začal měnit já? To mě doteď nenapadlo, Ájo díky za nakopnutí mého miniaturního mozečku, ušetřila si tím trápení mnoha lidem, jenom mě mrzí to, že ty si to schytala nejvíc. Ty si zachránila ostatní tím, že si se nenechala a řekla mi to z očí do očí. Pomohlo to mě, pomohlo to všem ostatním lidem se kterýma sem se setkal, setkávám a ještě i těm s kterýma se v budoucnu setkám.


Je to asi těžký, říct osobě kterou si miloval(a)/miluješ vyčíst to co dělá špatně. Já sem toho
špatně dělal asi hodně, ty si mě probudila tím způsobem, který byl nejlepší pro vás a nejhorší pro mě-ztratil jsem osobu kterou miluju. Nejhorší na tom je to, že já nevím proč! Jenom vím důsledek ale nevím příčinu. Jak krutá je nevědomost. Ale už bylo dost děkování za nakopnutí, já tě miluju Ájo, je to tak divný? Že se člověk zamiluje do holky která do něj taky ale po pár týdnech ho zaslouženě pošle do pryč? Asi to divný není, já nevim, v týhle situaci jsem poprvé takže nemůžu posoudit ale bolí to, řeknu vám bolí to hodně. Nepřál bych vám to zažít, když cítíte, že nemůžete nic dělat, víte co se stane, ale nevíte proč se to stalo ale důsled už nejde změnit.

Vemte si jedoucí vlak kterej s neznámých příčin vykolejí, nikdo neví proč ale všichni v něm, vědí, že umřou, oni to vědí a nemůžou proti tomu nic dělat vůbec nic. Maximálně smutnit nad tím co udělali a proč to udělali. Já na to budu mít dost času, až mě budou smažit tam dole, budu o tom přemejšlet to mi věřte.

Dost bylo ztrapňování, už je skoro zítra a já už jsem zase o něco lehčí asi se vznesu(ani Red Bull nepotřebuju) nad chodník ale pak si to někdo rozmyslí a nechá mě rozplácnout se o obrubník. Doufám, že si z toho budete zase všichni dělat srandu a nikdo to nebude brát vážně. Budete si říkat: ,,Jé to je magor a ještě si myslí, jak není hustej. Měl by mu to někdo vklepat do palice, že neni tak hustej jak si myslí." A takhle to lidičky vzniká, jeden proble za druhym a pak prej: ,,No problem, nic mi není. Jsem v pohodě." Prd v pohodě nikdy jsem nebyl v pohodě, kromě minulýho měsíce. Kdy jsem se taky někdy trápil-kvůli tobě Aneto, přemejšlel jsem nad tim, proč tě nikdo nebere vážně, proč tě přehlídají, ale neměli by, protože máš pravdu! Máš pravdu, ale oni to nevědí, jim je to jedno.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TheryK TheryK | Web | 28. dubna 2009 v 18:39 | Reagovat

Ten desing pred tim byl lepsi

2 Barča Barča | E-mail | 18. května 2009 v 16:11 | Reagovat

Ahoj. Jsem si to precetla a myslim že se s toho dostanes drzim ti palce a jina kdyztak pisni na mail

3 kiss kiss | 11. června 2009 v 9:53 | Reagovat

nikdy se nezměníš protože to by ses musel opravdu chtít změnit, ale ty nechceš viim to, znám tě. když ti někdo řekne pravdu svezeš se k zemi a řekneš "proč se to udělal? proč sem takovej? proč už se to nedá změnit? tak se budu muset změnit já!začnu od znova" ale ty si jen myslíš že začneš od znova, ale ne ty děláš pořád to samí dokola a nikdy k tý změně nedojde protože ty se změni tnechceš.
já se změnila nevim jestlik lepšímu nebo k horšímu ale změnila. a narozdíl od tebe já měla jiný důvody a taky sem o tom nenapsala kilometrovej článek a internet, prostě sem cítila že se musim změnit a že se to dost důležitý, a taky sem se změnila .
tim ti chci jen říct že když se chce člověk změnit tak musí doopravdy chtít a ne o tom jen mluvit a že se nemusíš měnit tak celkově jako já ale stačilo by se zamyslet nad lidma který máš kolem sebe a uvědomit si že oni taky žijí taky maj svoje problémy a tyky v tom sou sami a že jim to nemusíš eště zhoršovat

4 xamik xamik | 16. června 2009 v 15:07 | Reagovat

Máš pravdu. Ale oba fungujeme na trochu jiným algoritmu a proto se každej mění jinak, já si to musím říct a to ve mě vybudí to, že chci. Hlavně potřebuju názor ostatní, změnit nezměnit.

Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama