Duben 2009

Asi se zcvoknu

28. dubna 2009 v 21:53 | Mamik Xamik |  Ze života
A je to tu. Zase novej dizájn. Nemá moc kladný ohlasy ale co, mě se líbí. A jak někdo ví, co mě se líbí tak se mi prostě líbí. Tak víte co, Jack Skellington to je taky hustej týpek bíla moje barva není ale sedí to. Když může bejt Majk Wazovskej tak proč ne Džak Skelinkton. Mrzí mě, že se vám to moc nelíbí ale tak co už. Starej dávat nebudu páč už je v galerii a jsem very línej stáhnout ho. Ale je pravda, že Dead Nun(to se tak jmenovalo(většina to neví))je hezkej dess.

Nějaký věci končí a nějaký začínají. Tak třeba Seník nám skončil s blogováním. Asi už je to dávno ale stojí to za zmínku. Prosil mě abych nedělal monument ale aspoň zmínit se o tom chci. Nevím jak vám, designy byly hezký xD(sem taky nějaký dělal já)ale abych byl upřímnej(pravda bolí, lež bolí ještě víc)články sem čet ale moc se nelíbili, ale tak víte co, naučil by se. Jako já :P. A taky něco začíná tak co třeba začíná, no za zmínku stojí, nová láska ale to nikoho nezajímá, že áno a potom taky, že odcházím z Londýnský!!! Teda asi jó, ale už se těším. Sice ztratím kamarády, ale aspoň se pozná jaký jsou doopravdový kamarádi-budou se se mnou stýkat i po odchodu. Ale taky ztratím z očí tu tu jak se jmenuje jó pan čelka Benešová. Dneska jsem u pa čelky Benešový psal trestík.By ste nevěřili za co sem ten trest psal. Za to, že jsem zavolal na jednu hustou deváťačku, že má cool a in glasses(ne jako na ilustračním obrázku(nemyslete si))a měla total nevkusný pink kalhoty. A pan čelka mi vytkla, že nemám pořvávat na cizí slečny. Prej, že jsem ztrapnil třídu. No inu je to jedno. Taky sem teď našel free cool a in náramky. Tzv. L-Bands. Jsou to takový gumáky, ne ne tyhle ne tyhle maj na zapínání patentek a mají různý barvy, slogany loga grafiky apodobně. No prostě cool. Víte jak se nosí na koncerty identifikační náramky, aby sekuriťáci poznali, že nejste na černo, že máte háknutej vstup? Tak tak to vypadá, jenom není papírovej ale gumovej a mají různý (viz. dva řádky nahoru) a tak. Stránka: www.l-bands.com a taky je good to, že to vymysleli Češi.
Můžete si je koupit třeba v dizajnovim obchodě česjých dizajnérů Kebab.

Kebab Fashion Store
e-shop: www.kebabstore.cz

Dušní 13, Praha 1
Po/Pa - 11:00 -20:00
So - 12:00 - 18:00

Pak bych vám chtěl taky něco napsat o mým stávajícím koníčku ale to až příště All Hope Is Gone... Xawky

Mamik Xamik

Smutek!! Co sem zase (ne)udělal?

24. dubna 2009 v 23:55 | Xamik |  Ze života
Smutek, každej ho znáte, že jo. Nemám potřebu se tady na veřejnosti litovat ale nějak to ze sebe dostat musím, aspoň vám dám předmět k diskuzi, ne Aneto ty prosim tě ne. Zdá se, že se se mnou něco děje, puberta? možná, ale tohle je něco jinýho. Vy co mě znáte, by jste asi řekli: ,,Pche, zase se snaží bejt EMÁK." Jo asi se o to snažim, ale nějak trochu jinak, vlastně se ani nemusim snažit, já sem, od přírody(aspoň k něčemu je dobrá xD). Po dnešním rozhovoru s Ájou se něco změnilo, něco se ve mě pohlo, začli tát ledy, mysl a srdce na to doplácí. Zaplavuje je černá vlna smutku(moc mudruju)dalo by se říct, že to je úzkost nešťastnost smutek a nenávist sebe sama. Proč sem udělal tohle, proč sem udělal támhleto? ježiš a tohle sem nechtěl! promiň.... a podobný keci. Jo spoustu lidí to dokáže naštvat, v četně mě, ale nedošlo mi, že to dělám taky.

Svině-to se ke mě taky dostalo, jó to sem já. Oni to říkají, malá sposta lidí si myslí, že svině nejsem ale ta malá spousta lidí nevědomky bojuje s tou větší spoustou lidí která si, že jsem svině myslí. Holky umějí být svině, když mají nějaký svoje "holčičí spory" nebo když mají spory s klukama ale došlo mi, že kluci, byt jich tolik není umějí být taky svině. Vemte si typický příklad-mě. ,,Pane učiteli on tohle!" ,,Pane učiteli on tamto!" ,,Pane učiteli ona tohle a tamten támhleto, jo a taky tady ten tohle!" to sem já. Lidem to vadí, vadí jim to oprávněně, vím jak pořád mudračím, že tamten by se měl zkusit změnit apodobně, co takhle kdybych se začal měnit já? To mě doteď nenapadlo, Ájo díky za nakopnutí mého miniaturního mozečku, ušetřila si tím trápení mnoha lidem, jenom mě mrzí to, že ty si to schytala nejvíc. Ty si zachránila ostatní tím, že si se nenechala a řekla mi to z očí do očí. Pomohlo to mě, pomohlo to všem ostatním lidem se kterýma sem se setkal, setkávám a ještě i těm s kterýma se v budoucnu setkám.


Je to asi těžký, říct osobě kterou si miloval(a)/miluješ vyčíst to co dělá špatně. Já sem toho
špatně dělal asi hodně, ty si mě probudila tím způsobem, který byl nejlepší pro vás a nejhorší pro mě-ztratil jsem osobu kterou miluju. Nejhorší na tom je to, že já nevím proč! Jenom vím důsledek ale nevím příčinu. Jak krutá je nevědomost. Ale už bylo dost děkování za nakopnutí, já tě miluju Ájo, je to tak divný? Že se člověk zamiluje do holky která do něj taky ale po pár týdnech ho zaslouženě pošle do pryč? Asi to divný není, já nevim, v týhle situaci jsem poprvé takže nemůžu posoudit ale bolí to, řeknu vám bolí to hodně. Nepřál bych vám to zažít, když cítíte, že nemůžete nic dělat, víte co se stane, ale nevíte proč se to stalo ale důsled už nejde změnit.

Vemte si jedoucí vlak kterej s neznámých příčin vykolejí, nikdo neví proč ale všichni v něm, vědí, že umřou, oni to vědí a nemůžou proti tomu nic dělat vůbec nic. Maximálně smutnit nad tím co udělali a proč to udělali. Já na to budu mít dost času, až mě budou smažit tam dole, budu o tom přemejšlet to mi věřte.

Dost bylo ztrapňování, už je skoro zítra a já už jsem zase o něco lehčí asi se vznesu(ani Red Bull nepotřebuju) nad chodník ale pak si to někdo rozmyslí a nechá mě rozplácnout se o obrubník. Doufám, že si z toho budete zase všichni dělat srandu a nikdo to nebude brát vážně. Budete si říkat: ,,Jé to je magor a ještě si myslí, jak není hustej. Měl by mu to někdo vklepat do palice, že neni tak hustej jak si myslí." A takhle to lidičky vzniká, jeden proble za druhym a pak prej: ,,No problem, nic mi není. Jsem v pohodě." Prd v pohodě nikdy jsem nebyl v pohodě, kromě minulýho měsíce. Kdy jsem se taky někdy trápil-kvůli tobě Aneto, přemejšlel jsem nad tim, proč tě nikdo nebere vážně, proč tě přehlídají, ale neměli by, protože máš pravdu! Máš pravdu, ale oni to nevědí, jim je to jedno.


Praháá!!!

19. dubna 2009 v 14:10 | Xamik |  Ze života
Praháááá JUPÍ!!! Ne, že by byly Jizerky špatný, ale Praha je Praha. Kde sem vůbec byl? Byl jsem přeci na škole v přírodě v Jizerkách. Bylo dobře i když, něco zásadního tam chybělo, ale co se dá ddělat, nic nmůže být dokonalý, nebo jo? No něco asi jo ale jenom něco, například flaška, ne ta ne, ale to je jedno, když už jsme u toho. Na tý škole v přírodě, jsme kromě nudných vycházek, blbých scének a krátkých poledních klidech hráli taky flašku. Víte co to je, že jo. Takovýto jak se roztočí flaška a na koho se otočí spodek tak ten dává úkol tomu na kterýho padla druhá strana. Nehráli jsme na blbý úkoly ale na pusinky, napřed jenom na tvář ale potom už to jinak nešlo, takže pusa na pusu. Byla to sranda, asi nejlepší z celýho pobytu. Byly jsme na Ještědu, vyšli jsme až nahoru a dolu jsme frčeli lanovkou.Koulovačka, byla :P

Poslední den(včera), bylo povinný koupání v bazénu, jelikož jsme si nevzal plavky tak jsem tam šel jenom v normálnim oblečení v domění, že budu jenom sedět tam někde na lavičce-to sem si neměl myslet. Kámoš provokoval, cákal na mě a podobně, že jo Ráďo. Ráďa už vylezl ven a zabalil se do svého ázůrově modrého župánku - ale netušil, že se v tom svym azurově modrém župánku bude koupat v azůrově modré vodičce :DD!!! Sem ho tam schodil-ale potom sem se zase koupal já, v oblečení stejně jako on v županu.

A co teď? co psát, no skusim na něco přijít..................................FUCK IT ALL Xawky!