Život je samá radost, ale i samý zklamání

1. března 2009 v 1:17 | Xamik |  Ze života
Ze všech stran na mě teď, zrovna teď, když jsem trošku citově rozloženej, doléhá všechna tíha mýho života. Proč je život tak obtížný, proč je to taková dřina. Víte, od tý doby co jsem se ....... (nesnáším to slovo, nerad to píšu či říkám) s Nikolou je to nějaký rozbitý. Nevím čím to je, asi mi to nějakým způsobem chybí, já nevim. Snažím se na ní zapomenout, ale dneska mi to Terka překazila :)
Víte, ti co Nikolu neznáte řeknu vám jedno: ,,Nikola je strašná svině! Pro ní je nejvíce důležitý ona a utrpení ostatních. Ona se snaží ovládnout všechno kolem, lidi, zvířata snad i přírodu by chtěla. Mnohokrát se jí to už podařilo, mě si taky získala. Asi má nějaký divný kouzlo osobnosti, nebo tak něco." teď už asi tak víte o co se jedná.

Představte si, že Nikola byla u Terky, Terka si jenom na chvíli odskočila na záchod a v pokoji s počítačem se začali dít věci. Normálně, Nikola si zapla Skype a asi jí strašně zajímalo co si s Terkou píšeme a tak se koukla do historie. Takže na ní vybaflo uplně všechno co jsme si s Terkou psali a to toho je. Za tohle jí budu nenávidět, protože tohle se fakt nedělá ani nejlepší kamarádce. Myslím že kdyby uměla formátovat disky a měla by sebou nějaký velkokapacitní USB zařízení a víc času. Tak zkopíruje všechny disky a potom všechno naformátuje, myslím že Terka by radost neměla kdyby musela jezdit jenom přes příkazový řádek.

,,Niki, tímhle si pěkně namýchla mě a myslím že i Terku. Asi to má větší dopad na mě, ale Terka se asi zlobí taky. Víš, tohle se nedělá. Kdyby Terka neměla dobrý srdce tak se s tebou přestane kamarádit, bohužel v tomhle Terku nijak neovlivnim ale kdybych mohl tak to udělám, protože za tohle by ti někdo měl udělat to samý. Jak by se ti líbilo kdyby jsi měla Ninu, nebo Míšu na návštěve a ty by jsi šla na záchod, ona by si sedla ke kompu a přečetla si naší historii. Myslím že by si jí asi nebyla moc vděčna co? Ale ty máš jednu velkou nevýhodu ty nemáš dobrý srdce jako Terka. Ty by jsi to nikdy nepřežila, ona to přežívá víc než v pohodě. Styď se!!!"

Už moc dlouho přemýšlím nad tím, že bych tady založil nějakou kolosální soutěž. Inspirovalo mě duo Mvolke & Tomáš kteří teď na blogu mají celkem dobrý soutěže. Ale strašně se po nich nechci opičit, ha nápad South Park! mám to. Mám nápad na dobrou soutěž, JUPÍ SLÁVA RADUJME SE no dobrý tak to by stačilo xD. Určitě jsem vás nažhavil ,,Co to asi bude za soutěž?" to se dozvíte asi už dneska asi tak kolem desatý hodiny, hned jak vstanu.

Chtěl bych vám něco říct: ,,Z tohodle blogu se už začíná stávat celkem blog se solidní návštevností. Jasně, jenom o tu návštěvnost tu nejde ale je to jeden z faktorů který tvorbu blogaře ovlivňuje. Myslim si že 58 lidí za den, to už je celkem síla. Za chvíli je 10 000 a taky první narozeniny blogu! Budeme, v březnu slavit 1. rok od založení prvního článku!!! Už se moc těším, musím si udělat nějakou osnovu podle který to tu bude probýhat.
Všichni(teda Kilkol)jste si přáli článek ze života, aby tu nebyla nuda. ,,Takže doufám, že si tenhle článek přečteš, Kilkol :P." Aby jste viděli jak já tvořím články, což si myslím, že fanoušek tzv.: "všudevšechňák" celkem ocení, tak jsem vám vyfotil pár fotek přímo z akce. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bels Bels | Web | 1. března 2009 v 1:56 | Reagovat

To je zajímavý,ta Nikola je fakt svině

2 x x | 1. března 2009 v 18:19 | Reagovat

bylo to jinak

1.terka to mela zapnuty,ja ji to nezapla

nečetla sem si to,nevim proč by me to melo zajimat,zas takova svine nejsem aby jsem tohle svi nej kamosce udelala

3 xamik xamik | 1. března 2009 v 20:50 | Reagovat

Jo jasne a prasata litaji

4 kilkol kilkol | Web | 5. března 2009 v 20:18 | Reagovat

:D:D:D:D:D xDDDDDDDDD omfgggg lol omg xD lol no tak toto je mazec konečně něco zajímavýho !!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama