Přemýšlení, základ života. Fantazie, základ všeho?

15. března 2009 v 0:11 | Xamik |  Ze života
Dneska jsem byl na procházce, k vodě na Výtoň a hodně jsem přemejšlel a zjistil jsem jaká je to zábav a přínosná věc. Vlastně, fantazie je nejlepší věc na světě. Můžete v ní mít co chcete, můžete v ní být kdo chcete, mužete žít kde koliv prostě můžete všechno. Kdykoliv se můžete odpoutat od okolního světa a představovat si ho tak, jak vy chcete! Kéž by byl převaděč s fantazie do reality :D. Pro některé lidi, může být nuda zábavou, když umíte s myslí a fantazii pracovat dobře, což umí kdekdo můžete nudu, proměnit v neuvěřitelnou zábavu. Stáčí jen klid

Proč nebýt milionář, který si zpokojoně žije na Bahamách, každý den uskrává Mojito a má super rachlý internet? Proč ne? Fantazii se meze nekladou.

Když si někdy sednete a prostě jenom přemýšlíte o životě, může vás napadnout hodně věcí, co dál, co teď a co bylo a udělali by jste jinak. Nezměníte to, ale můžete se z toho poučit do budoucna. Proč si v mysli neplánovat den? proč by jste nemohli si nemohli udělat program na zítra? když budete přemýšlet a trénovat, tak za chvíli budete jako notes :))).

Terko, do tý fotografický soutěže se přidám, ale pochybuju že se zůčastní někdo jinej než já. Dávat soutěže kde potřebuješ lidi, není dobrý dávat hned na začátek. Někdy se ti to může povést a přilákat na blog hodně lidí ale často to skončí tak, že se zůčastní jeden nebo dva a konec. Jen tak, budu fotit Vyšehrad, mám to blízko a je to celkem, na fotografování dobrá věc.

Jinak se mám celkem fajn, vztah "komplikované" stejně jako na Facu, tak tady. Víte ze slova komplikované, ohledně vztáhu, se toho dá zjistit strašně moc, ale taky vůbec nic.(K)Dokázalo by jste s toho něco vyčíst? co. Když ještě víte s kým je to komplikované máte to ještě lechčí. Po celém blogu se šíří nápovědy ale určitě jste si toho vůbec nevšimli, páš jsou to malé ale věcné nápovědy. Kdo pozorně čte, pozorně se dívá a je od nás ze školy, má šanci. Ti, co to víte, neraďte!

Zase nějaký výrok mojí noční produktivity, jak psal sena na skypu: ,,to je hustý ty vždycky přidáš článek v 00:00" ,,protože v noci jsem nejproduktivnější" je to prostě tak. Vždycky v noci přemýšlim, vždycky v noci mě něco napadá. Prostě lampička, notebook, WiFi, blog, klávesnice, noc a jedem.

Myslím že už by to asi stačilo, nazdar frikulíni!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kilkol kilkol | Web | 15. března 2009 v 17:51 | Reagovat

-_- si ten pravej co říká něco o fantAZI ... -_- -_________-

2 Terry Terry | Web | 15. března 2009 v 19:32 | Reagovat

Caw! Promiň ale článek jsem nečetla'(přijde mi moc dlouhý). Zkus to udělat tak že dáváš hodně obrázků(když to dělam já text je najednou mnohem kratší :-) ). Jo a přihlas se (pls) do foto soutěže na mojem blogu. Díky a caw

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama