Filozofie příprav na přijímačky na gympl

16. března 2009 v 20:30 | Xamik |  Ze života
Připravovat se na gympl je podle mě takové, no, divné a značení o "blbosti". Chcete jít na gympl, když už jste se na to vybrali, tak asi vůbec nepočítáte s tím, že se budete doučovat, když ano, tak je to asi tím, že toho nemáte v hlavě tolik aby jste ty přijímačky zvládli bez pomoci. Když jste podali přihlášku, tak si nejspíše myslíte, že na to máte, ale potom proč ty přípravky, scio testy apodobně.

,,Proč se pořád moříte zkouškama na nečisto, vždyť na to máte!"

Jak na dnu otevřených dveřích na gymnáziu: Nad Kavalírkou říkal ředitel: ,,Buď na to dítě má a nebo nemá."


Uznejte, šprtáte, šprtáte, dáte přijímačky, vydechnete, řeknete si: ,,Ufff, mám to za sebou." A všechno co jste se na příležitost přijímaček naučili. Od toho přijímačky nesjou. Tohle je stereotyp který, někteří žáci pátých tříd podstupují každý rok(pokaždé někdo jiný, pochopitelně...)

Naučím
Ukážu
Zapomenu

To není co vy chcete, ani oni to nechtějí. Přijímačky jsou přece od toho aby si našli ty chytrý, kteří přijímačky udělají, ale budou si to po nich i pamatovat. Když se mezi tyto "šťastlivce" dostanete, tím co jsem popisoval, tak budete muset asi tak o 100% zvýšit aktivitu svého učení a nebo se prostě vrátit tam, od kuď jste přišli.


Abych pravdu řekl, tak já nejspíš budu chtít zůstat na Londýnský(K), hlavně kvůli: učitelům(s vyjimkou některých). budově, sportovištím(tělocvična, aula), cestě kámošům Macům a u toho se zastavíme. Zatím jsem neviděl školu(nebo gympl, to je jedno)s takovou zásobou kvalitních počítačů.

Proč mají všude starý kraksny s Windows 98? Proč mi můžeme mýt osmnáct počítačů za 42.460 Kč(764.280 kč dohromady bez programů)a ostatní mají prostě strašný kraksny, tohle nikdy nepochopim. Proč my můžeme mýt internet, s kterým by se dal provozovat warez stanice, páš je fuckt rychlej. Proč ostatní mají internet rychlosti šneka a nižší? Nepochopím.

Není to prostě jedno kam budeš každej den dojíždět, celej den se tam učit do umření a budeš to tam nesnášet? Není to skoro všechno přibližně stejný? Asi jo :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terry Terry | Web | 16. března 2009 v 21:29 | Reagovat

Ahoj! Máš pravdu. Učení, učení, učení......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama