Ach jóóó někteří mě jen nechápou, ale někteří jsou prostě blbý

6. března 2009 v 20:26 | Xamik |  Ze života
Já se tak těším až mě někdo někdy pochopí(Sena teď neexistuje)!!! Proč Terezo, proč to nedokážeš pochopit? já už to vlastně neberu jako přátelský popovídání o dobrých a zlých vlastností toho druhého, já jsem ti psal, že si to nemáš brát jako kdybych ti nadával! bylo to proto, aby jsme se usmířili a kamarádily se dál, ale ty si, promiň, tak blbá, že ty by si to ani pochopit nemohla, měl jsem to předpokládat že s tvojí pýchou to nepochopíš, neměl jsem ti to psát a přestali by jsme se kamarádit pomaleji a za delší dobu, ale tímhle se stalo to co se stalo, myslím, že teď už se neusmíříme, usmířil bych se před pěti dny, čtyřmi ale teď už. Ukázalo se, že vy, holky od nás ze třídy jste všechny uplně stejný(sorry Kačko)! Blbý, pyšný, vychloubačný a prostě BLBÝ!!! Snažím se si nad tím udržet nějakej nadhled ale už mě to tak štve a mrzí, že nadhled kapánek strácím!!!


Něco pro Terezu:

,,Jsem strašně rád, že všechno víš a všechno umíš! Vždycky se na tebe můžu obrátit, vždy mi poradíš a pomůžeš. Jo a jak si skromná, miluju skromný lidi!!! Strašně mě baví tě poslouchat, strašně chci vědět co máš, kolik máš peněz a co dělal včera tvůj pes, který nemá pruh a proto je strašně hnusnej, miluju tvoje povídání! Mám tě hodně rád a chci být tvůj kamarád-všichni chtějí být tvými kamarádi. Vlastně, kdo by nechtěl kamarádit s super skromnou holkou která všechny odpálkuje: ,,To mám taky!" ,,To budu mít." ,,To drm měla!" je to strašně k dobru kamarádit se s něčím takovým jako ty."

Pro Nikolu:

,,Lidi mají rádi lidi na které se můžou spolehnout, nikdy nikomu nevykecají to co vykecat nemějí! Víš co je na tobě úplně nejlepší? to, že si nikdy nikoho nepomlouvala, jsi úplnej andílek. Jo a na Terku pozor! Začíná se rychle a nezastavitelně měnit na tebe! Nechci tě před ní chránit, jenom ti tak radím co dál. Doufám, že ti nevadí, že toho máš míň než Tereza(asi to ber jako plus).

Víte, já se snažím se všema jakštakš vycházet! Ale jak vidím neumím to, asi. Ty komenty co se tu množí asi jen tak někdo z nudy nepíše a asi to tomu někomu vadí dost na to aby si do browseru zadal jméno mého blogu! Asi už to někomu tak vadí, že mi to musí říct a já se teď nezachovám tak blbě jako někdo(viď Terko)a postavím se k tomu čelem.

Terko doufám že čteš celej článek a, že ho i dočteš!!! Jestli bych se měl řídit aspoň trochu tím co psala nicool(začínám si zvykat), což se podle toho asi trochu zachovám tak vám ručím za to, že Tereza si ničeho nevšimne, dokud jí to někdo neřekne a myslím, že ne. Já jsem pro ní mrtvej a ona pro mě asi taky :( .

A Terezo: koukni se na nějaký články a pod ně na komentíky, jeden je pro tebe celkem zajímavej a adresní!!! Doufám, že se na Nikolu nevysereš kvůli tomu co napsala ale vlastně není důvod, protože to je pravda a ty to víš, jenom si to nechceš připustit. Skus být trochu jako pan učitel, zkus se teď v tomhle zachovat jako on, zkus mít nad věcí nadhled, zkus se nerozčílit, jako sem to udělal já, zkus mi ukázat že jsi lepší než já, že ty se nerozčílíš a zachováš chladnou hlavu. Nechci ti poroučet, ale nad tímhle co ti píšu by si se mohla trochu zamyslet, prosím udělej to a pokus se napravit to co jsi udělala, já se pokusím udělat to co jsem způsobil já a mohli by jsme ještě něco napovídat, nachodit a navtipkovat!

Tímhle chci zakončit článek:

,,Někteří lidi vědi jaký jsou, právě z názoru ostatních, někteří to taky vědí, jen si to nechtějí dopustit a někteří ti to nevědí vůbec."

Každý se můžete zamyslet pod kterou kategorii "někteřích" spadáte.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 niki niki | 6. března 2009 v 20:40 | Reagovat

kdo je blbej a kdo to nechápe já jsem blbá a terka to nechápe nebo naopak

2 xamik xamik | 6. března 2009 v 21:01 | Reagovat

prosím upřesnit

kde přesně

sám se v tom nevyznám

3 niki niki | 6. března 2009 v 22:23 | Reagovat

kdo je blbej já nebo terka

a kdo to nechápe já nebo terka

/ten článek)

4 Cute_Lollypop Cute_Lollypop | Web | 7. března 2009 v 22:52 | Reagovat

juuu uz mash nastewnost 10000 daco...hej ja sa uz nechcem hadat taq som pozerala na mojom blogu starsie clanky a wtedy som si tho uwedomila ked sme boli este kamoshi...srry xamik wiem ze uz tho nebude take ako pred tym ,ale fak sorry!!!wiem ze si myslis ,ze som sa asi zblaznila ,ale proste som si to uvedomila!!!!prepac

$<Kl@udia>$< na thom blogu mam inu prezyvku

5 Terry Terry | Web | 8. března 2009 v 12:31 | Reagovat

Aprilka hnusná není kdo je hnusnej tak to leda TY!

6 xamik xamik | 8. března 2009 v 15:46 | Reagovat

Je to myšleno tak aby si pochopila jak strašně žvaníš!!! Jestli to nechápeš tak asi zase tak inteligetní nejsi!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama