Březen 2009

Je mi smutno, ze sebe i z druhých!

28. března 2009 v 23:04 | Xamik |  Ze života
Je to divný, když vám píše někdo koho znáte, ale nevíte zrovna kdo to je, sice tušíte ale nevíte. Je mi smutno z toho co lidi udělají, ale vůbec o tom nevědí. Proč se holky navzájem honí, předstíhají a zastiňují. Proč prostě nemůžou bejt holky stejný-jasně pak by byla každá stejná a bylo by to naprd. Položím otázku jinak: proč musejí být holky lepší a horší. Vždycky se najde taková která je suverénka která má sebevědomí a nebojí se ničeho. Ale najdou se takové které si prostě myslí, že ostatní jsou lepší, chybí jim to sebevědomí, myslí si, že jim chybí i ta krása kterou některé mají. Jenže přes tohle všechno lechce přehlédnou, jak jsou hezký ony, co ony dělají dobře a co ty druhé špatně. Máte holku, která je hezká, má velký prsa(na který většina kluků letí(já ani tak moc ne)) ale prostě není moc chytrá(tímhle nikoho nemyslím, jenom výmysl) a tak se soustředí na to, že není chytrá a, že ostatní jo apodobně. Nevšimnou si, že když příde do školy, kluci se otočí a zmlknou, že když se holka přibližuje k frontě na oběd, kluci naschvál a nenápadně zpomalí, aby tam dotyčná byla první. Sebevědomí, za všechno může sebevědomí! Vyzývám všechny holky, hnusný, hezký, chytrý, nechytrý, tlustý, hubený prostě všechny, soustřeďte se na svoje klady a neberte v ohled svoje zápory, ty řešte až potom. Nedívejte se na ostatní holky, dívejte se na sebe a snažte se být lepší než ty druhé!!!!

Doufám, že to zase nepovažujete za žvástání z nudy. Vím jak něco takovýho může hodně trápit a způsobovat bolest. Holky vemte si to k srdci, prosím!

Už mě to tak trochu trápí

27. března 2009 v 23:18 | Xamik |  Ze života
Jejda jejda jejda. Zase se to začíná bortit, jen co jsem si nějak tak těžce vyšplhal pro dobrou náladu, klid s kámošema, klid s Terezou a dost mě těší, že jsem se zase rozdýchal v Divokechj Kmenech(včera jsem po dlouhé době přebral vesnici) ale zase v The West jsem se dostal do křížku z duelantama s druhýho nej města. Ale hry hlavní nejsou, nikdy jsem o tom moc nepovídal, tady ne. Trošku mě nějak, prostě se mě dotknul jeden e-mail návštěvníka blogu. Něco mi tam napsal, co se mě dotklo. Nevím kdo to je, ale myslím si a je to dost pravděpobodobný. No prostě zase další blbost, kterou jsem si vzásadě zbůsobil sám. ,,Přiznávám to, ale nemyslím to taky jak si si to vyložila! Ty jsi asi tak jediná který bych se nesmál, kvůli přeřeknutí. Ale tohle je začarovaný kruh, já to tak nemyslím ale někdo si to tak vyloží, stane se hodně krát, ale nevím čím to je, vím ale, že to není inteligencí nebo něčím takovým.

Kamarád(K)má taky celkem neúspěchy(teda podle mě)páč, mu jedna holka řekla něco, co podle mě není zrovna lichotka. Co si myslíte o naivitě? myslíte si, že to je dobrá nebo zlá vlastnost? já si teda stopro myslím, že špatná. Tak víte co, je to asi věc názoru ale pro mě je to rozhodně špatná vlastnost.|Jiné téma->teď nedávno se mi stalo, že jsem někomu psal a Sena, taky někomu psal. Shodou náhod to byl ten samý člověk a ta dotyčná mu napsala: ,,Jste se snad s Maxem domluvili, ne?" hodně mě to rozesmálo a tak jsem hned dotyčné napsal: ,,Já jsem mu říkal ať ti nepíše, ale on si nedal říct! Takhle to dopadá, když se dva kluci zabouchnou do jedný holky!"


S tím někým to taky nejde zrovna nejlíp, za všechno může další odporná vlastnost: Stydlivost. Je to takový celkem blbý, když se na ní podíváte a myslíte si, že se jí prostě jen tak na něco zeptáte a ono hovno. Otočíte se, pomyslíte si: ,,Jdu na to!" a v zápětí se vám podlomí kolena, zrudnete a řeknete si: ,,Zeptám se jí zítra." nebo ,,Dneska ne, zítra." a je to v háji. To se mi vůbec nechce věřit kolik toho dokáže málé sebevědomí. Snažím se na tom pracovat ale nic moc, nejspíš si budu muset vystačit jenom s koukáním a smskováním-na víc se zatím asi nezmůžu.

Dneska sme ve škole hráli florbal proti čtvrťákům! Všechno probíhalo hladce až na jednoho "sebevraha" který dělal tak trošku blbosti. Dal nám dva góly, to se musí nechat, na florbal má talent ale jak nám nabýhal na naše hokejky a těla, to byla sranda. On běží, přehodí si míček na druhou stranu a já ho sundám. Prosté a jednoduché a navíc mi to učitel nepísknul, takže jako by se nic nestalo. Byla to sranda.|Na tréninku, páč paní trenérka seděla u tabule když hrál Vyšák se Spartou(1998), tak jsme museli mít nějaký náhradní trenéry, kteří nás měli místo ní. Ten první byl celkem v pohodě ale s tím druhám jsme dělali gymnastiku, kotrmelce a podobný vylomeniny. Když sem tam jednou tak běžel, měl jsem vyskočit na takovej stůl kde je nahoř taková žíněnka a když jsem na to vyskakoval kolenem jsem fláknul do dolní strany toho stolu, praštil jsem se celkem málo ale bolí to celkem dost, trochu kulhám na jednu hnátu ale jinak v poho.

Tak ahoj všichni, nějak mě to přestává bavit.

Narozeniny

16. března 2009 v 20:41 | Xamik |  About vsudevsechno
ÚÚÚÚÚÚ, Slavme, Radujme se!!!! Dnes právě vsudevsechno.blog.cz slaví první narozeniny!!! Dnes je mu přesně rok. To je super!!! Škoda, že jsem si na to vzpoměl až teď :( ale nevadí, hlavně, že jsem si na to vzpoměl dneska. Trošku si vsudevsechno převedeme do čísel.

Návštěvnost:
10289
Průměr za týden:
200-300
Průměr za den:
30-60
Rok:
1
Článků:
330

Už jsou to celkem hezký čísla a jsem rád za to, že jsem rád kvůli našim úspěchům.

Moc děkuju všem, kteří sem pravidelně chodí, píší výtky, pochvaly a komentáře. Těší mě to.

!!!Děkuju!!!


Bohužel máma mě už honí do postele, tak k tomu asi už nic víc neřeknu.


Filozofie příprav na přijímačky na gympl

16. března 2009 v 20:30 | Xamik |  Ze života
Připravovat se na gympl je podle mě takové, no, divné a značení o "blbosti". Chcete jít na gympl, když už jste se na to vybrali, tak asi vůbec nepočítáte s tím, že se budete doučovat, když ano, tak je to asi tím, že toho nemáte v hlavě tolik aby jste ty přijímačky zvládli bez pomoci. Když jste podali přihlášku, tak si nejspíše myslíte, že na to máte, ale potom proč ty přípravky, scio testy apodobně.

,,Proč se pořád moříte zkouškama na nečisto, vždyť na to máte!"

Jak na dnu otevřených dveřích na gymnáziu: Nad Kavalírkou říkal ředitel: ,,Buď na to dítě má a nebo nemá."


Uznejte, šprtáte, šprtáte, dáte přijímačky, vydechnete, řeknete si: ,,Ufff, mám to za sebou." A všechno co jste se na příležitost přijímaček naučili. Od toho přijímačky nesjou. Tohle je stereotyp který, někteří žáci pátých tříd podstupují každý rok(pokaždé někdo jiný, pochopitelně...)

Naučím
Ukážu
Zapomenu

To není co vy chcete, ani oni to nechtějí. Přijímačky jsou přece od toho aby si našli ty chytrý, kteří přijímačky udělají, ale budou si to po nich i pamatovat. Když se mezi tyto "šťastlivce" dostanete, tím co jsem popisoval, tak budete muset asi tak o 100% zvýšit aktivitu svého učení a nebo se prostě vrátit tam, od kuď jste přišli.


Abych pravdu řekl, tak já nejspíš budu chtít zůstat na Londýnský(K), hlavně kvůli: učitelům(s vyjimkou některých). budově, sportovištím(tělocvična, aula), cestě kámošům Macům a u toho se zastavíme. Zatím jsem neviděl školu(nebo gympl, to je jedno)s takovou zásobou kvalitních počítačů.

Proč mají všude starý kraksny s Windows 98? Proč mi můžeme mýt osmnáct počítačů za 42.460 Kč(764.280 kč dohromady bez programů)a ostatní mají prostě strašný kraksny, tohle nikdy nepochopim. Proč my můžeme mýt internet, s kterým by se dal provozovat warez stanice, páš je fuckt rychlej. Proč ostatní mají internet rychlosti šneka a nižší? Nepochopím.

Není to prostě jedno kam budeš každej den dojíždět, celej den se tam učit do umření a budeš to tam nesnášet? Není to skoro všechno přibližně stejný? Asi jo :)

Přemýšlení, základ života. Fantazie, základ všeho?

15. března 2009 v 0:11 | Xamik |  Ze života
Dneska jsem byl na procházce, k vodě na Výtoň a hodně jsem přemejšlel a zjistil jsem jaká je to zábav a přínosná věc. Vlastně, fantazie je nejlepší věc na světě. Můžete v ní mít co chcete, můžete v ní být kdo chcete, mužete žít kde koliv prostě můžete všechno. Kdykoliv se můžete odpoutat od okolního světa a představovat si ho tak, jak vy chcete! Kéž by byl převaděč s fantazie do reality :D. Pro některé lidi, může být nuda zábavou, když umíte s myslí a fantazii pracovat dobře, což umí kdekdo můžete nudu, proměnit v neuvěřitelnou zábavu. Stáčí jen klid

Proč nebýt milionář, který si zpokojoně žije na Bahamách, každý den uskrává Mojito a má super rachlý internet? Proč ne? Fantazii se meze nekladou.

Když si někdy sednete a prostě jenom přemýšlíte o životě, může vás napadnout hodně věcí, co dál, co teď a co bylo a udělali by jste jinak. Nezměníte to, ale můžete se z toho poučit do budoucna. Proč si v mysli neplánovat den? proč by jste nemohli si nemohli udělat program na zítra? když budete přemýšlet a trénovat, tak za chvíli budete jako notes :))).

Terko, do tý fotografický soutěže se přidám, ale pochybuju že se zůčastní někdo jinej než já. Dávat soutěže kde potřebuješ lidi, není dobrý dávat hned na začátek. Někdy se ti to může povést a přilákat na blog hodně lidí ale často to skončí tak, že se zůčastní jeden nebo dva a konec. Jen tak, budu fotit Vyšehrad, mám to blízko a je to celkem, na fotografování dobrá věc.

Jinak se mám celkem fajn, vztah "komplikované" stejně jako na Facu, tak tady. Víte ze slova komplikované, ohledně vztáhu, se toho dá zjistit strašně moc, ale taky vůbec nic.(K)Dokázalo by jste s toho něco vyčíst? co. Když ještě víte s kým je to komplikované máte to ještě lechčí. Po celém blogu se šíří nápovědy ale určitě jste si toho vůbec nevšimli, páš jsou to malé ale věcné nápovědy. Kdo pozorně čte, pozorně se dívá a je od nás ze školy, má šanci. Ti, co to víte, neraďte!

Zase nějaký výrok mojí noční produktivity, jak psal sena na skypu: ,,to je hustý ty vždycky přidáš článek v 00:00" ,,protože v noci jsem nejproduktivnější" je to prostě tak. Vždycky v noci přemýšlim, vždycky v noci mě něco napadá. Prostě lampička, notebook, WiFi, blog, klávesnice, noc a jedem.

Myslím že už by to asi stačilo, nazdar frikulíni!

I Could Die For You K

14. března 2009 v 0:36 | Xamik |  Ze života
Divný, proč mě vždycky napadne text do článku ale ten název prostě ne a ne. Švihnul jsem tam název písničky kterou poslouchám(to K tam není) a hotovo, pro ty z vás co strašně zajímá co poslouchám: jsou to Red Hot Chili Pepers(žádnej METAL :() album By The Way, chytřejší z vás vědí jak se jmejuje písnička.

Název je hezkej a káčko se tam velice vyjímá. Ještě vědět co to má znamenat(on/ona to ví, psal jsem mu/jí sms(před chvílí)neřeknu vám nic, protože další básničky nechci :P. Dneska mám pocit, jako by mě buď někdo neviděl vůbec a nebo, že se na mě soustředí až moc, je to divný, nikdo si vás nevšímá a najednou jste středem pozornosti(nesnáším dějový zvraty).

Škoda, že nemůžu s novým designem, narozeniny by si new design zasloužili!!! Jinak víte, že v pondělí tento blog slaví narozeniny? určitě většina ne a ani to vědět nebudou, protože si tohle nepřečtou a šestnáctýho v pondělí nepřijdou.

Co bylo dneska(vlstně už včera)za den? pátek třináctého. Miluju tenhle den, miluju to napětí co se stane, ale ono se vždycky nestane skoro nikdy vůbec nic :DD. Co by se dalo říci o úmrtí v pátek třináctého? dávali by jste to za vinu dni? nebo jen prostá náhoda? já bych řekl, že náhoda.Pěkný obrázek, že? takový neobvyklý! Converse lidi :)) jsou prostě lidi kteří si na stylu zakládají(mě to jen těsně minulo). Být emák být scene, to určitě musí být zábava. Strašně by mě bavilo každý den si uřezávat ruce abych mohl patřit do toho a toho stylu.

Terko, asi tě to nepotěší, ale myslím, že my, už se kamarádit nebudeme. Bohužel, mám takový pocit. Ale vlastně, každý jsme se z toho poučili a nechme tomu volný průběh, nenuťme se zase navazovat kontakt, bude to nepřijemný pro oba. Jestli se kamarádit nechceme, tak ať se nekamarádíme ale proboha nedělejme, že se kamarádíme.

Byla to sranda, jak nás všichni pomlouvali, že spolu chodíme, my jsme spolu vlastně chodili ale úplně v jiným slov smyslu. Ostatní měli vlastně pravdu, asi jenom jinou myšlenku :D, byla to sranda, dělat ankety, byla sranda balit tvojí mámě dárek, byla sranda spolu "chodit".

Já jsem vlastně šťastnej člověk(momentálně)ale minimálně jednou mě za den něco rozhodí, máma, kamarád, učitel nebo jenom to, že někdo nemá kredit. Proč by nemohli být smsky zadarmo? nebo jenom za strašně málo, proč to těm debilům u stolů kteří mají smsky i volání zadarmo prostě nedojde? že by se jim snáž vidělávalo? asi jsou to dementi. Měla by příjít Xamícka revoluce, potom budou všudevšechňácky léta a pak Kilkolovská válka, už to tak bude.

Já vám vlastně nemám vůbec co říct ale zároveň vám chci říct uplně všechno. Jo a, všmili jste si, že poslední dobou píšu články trošku víc, než jindy? asi už přicházejí všudevšechňácký léta, nebo Xamícká revoluce?

Laťka-láska-(po)lednice

11. března 2009 v 19:45 | Xamik |  Ze života
Víte proč je v názvu (po)lednice? nemohl jsem najít vhodně slovo, tak jsem tam dal něco co mě napadlo a zároveň to tvoří takovej rým.

Tohle pondělí a uterý, proběhla ve škole celoškolní soutěž ve skoku do výšky. To bych nebyl já kdybych nezapracoval a dostal se do "reprezentace" naší třídy, samozřejmě, já sportovně nadaný, jsem se tam dostal. Psycho, to bylo strašný táhlo se to asi přes čtyři hodiny a na konec se z toho vyklubalo druhý místo. Hodně díky všem kámošům i nekámošům kteří mě povzbuzovali a podporovali, oni vědí. Taky díky Káje, která tam sice jen tak stála ale aspoň mě to trošku hecovalo, přece bych to neposral před holkou, která stojí hned u doskočiště a já se do ní zabouch? Co by to bylo?


Určitě jste si všimli, že už máme neledajakou návštěvnost a hlavně, už i Kilkol so čte moje články, což považuju za velkej úspěch. Je vidět, že na moje stránky už i někod klikne ve vyhledávání(viz články o katastrofách) a rozšiřujeme si základnnu stálích návštěvníků! Určitě je to super a díky vám všem co sem pravidelně i nepravidelně chodíte. Snažím se zde přidávat co nejvíc článků a různých věci aby byl blog pořád aktivní!

Co se týče designu, snažím se ho změnit ale nemám potřebný idea, nevím co s tím a dost mě to štve a teď mi to připomělo, že mám klukům z extrahusty poslat ten design, no co až nebudu mít opravdu nic na práci skusím to!

Pozdravujte u vás doma a článek končí!


Druhé kolo hlášek ze South Parku

11. března 2009 v 19:13 | Xamik
Tak a je tu druhé kolo vaší (ne)oblíbené soutěže. V duelu se setkají tyto dvě hlášky, udělám vyjímku a umíst+n bude jeden krátký dialog:

Cartman:,, Mami, ta kočka je robertek!"
Liane Cartmanová: ,,V tom případě bude dnes kočička spát s maminkou."


"Musíme zůstat v klidu a zachovat se správně. Musíme Butterse zabít a zakopat u Kyla na dvorku."
Eric Cartman
Můj hlas tentokrát patří dvojici Ericovi a Liane, ta jejich super dialog :)).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
První kolo ještě není rozhodnuto, proto pojede ještě další týden!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kamarád-nekamarád já se v tom strácim aneb puzzle mýho života

8. března 2009 v 20:01 | Xamik |  Ze života

Tak jsem zase tu. Skoro celej den(včera)sem byl u kamaráda. V noci(asi okolo 00:00) jsme si řekli, co kdyby jsme někomu zavolali a zeptali by jsme se: ,,Ahoj, nechceš jít na procházku?" no a tak jsme volali. Obvolali jsme asi 15 čísel a z toho to zvedli tři, jeden si myslel, že jsem se zbláznil, druhej mi věřil a chtěl mi napsat sms jestli může a třetí, ten mi nevěřil, že jsem to já :D.

Dneska mě máma dovlekla do kina na nějekej ten "kulturní zážitek" i se ségrou. Museli jsme na to jít všichni tři takže jsme se vybrali na: Na půdě aneb Kdo Má Dneska Narozeniny, český animovaný film.

Dle mého názoru strašně dobrej film, dalo se na to dívat dýl než hodinu a mělo to i děj, což se u českých(slovenských)filmech moc často nevídá, děj myšleno nějakou zápletku a něco pořádnýho, akce, drama...

Mike Wazowski na mě pořád kouká tím svým okem a já řeším usmiřování s kamarády s který sem si rozhádal. Asi to už nikdy nebude tak jak to bylo ale budu se o to snažit. Ale lidi sám to nezvládnu, jelikož chceme být kamarádi tak by jsme se asi měli změnit, ne uplně od základů ale jenom trošičku. Nejspíš jsme se rozhádali, protože nám na sobě něco vadilo, pojďme se to snažit změnit. Jako s Terkou, s kterou to nemělo žádnej výsledek.
Protože vás nechci stíhat někde na skypu tak bych vám to chtěl zdělit zde. Takže,

,,Terko, na tobě mi vadí že jsi pyšná a vychloubačná což mnohým lidem může lést na nervy. Asi to vypadá, že to chci všude vykřikovat ale není to tak, jen chci aby jsi pochopila smysl tohodle toho. Když to nešlo soukromě tak veřejně, možná ti to nějak docvakne, říkat ti to nebudu páč chci aby jsi na to přišla sama. Taky mi trošku vadí, že jsi často až moc upovídaná! Tohle na tobě asi nikdo nezmění ale skusit to můžu. A naopak se mi na tobě líbí že jsi hodná, chápavá, chytrá a na úrovni. Jsi dobrosrdečná a dokážeš se vcítit skoro do jakýkoliv situace. Jsi super holka ale: Nikdo není dokonalý."

,,Niki na tobě mi vadí, že jsi mazaná v tom zlím smyslu. Nechci říkat svině(už jsem to řekl)... taky se mi nelíbí tvůj chtíč ovládat všechno, nebo aspoň co nejvíc. Nelíbí se mi tvůj zákeřnej charakter ale s tim už nikdy nehnu, ať chci co chci! Naopak se mi na tobě líbí, že jsi hezká(sem se zase prokec :), chytrá a myslím že jsi i taková, no jak bych to řekl, no nwm popíšu ti to: že by jsi dokázala přežít třeba sama v lese jenom se zvířatama, že jis taková, na tohle chytrá.

,,Teď všechny udivím: Seno, na tobě mi vadí, že se pořád vytahuješ, nějak tak nenápadně ale je to poznat. Dokážeš využít tvojí inteligenci ke svýmu prospěchu a to je někdy blbý ale dost často dobrý. Seš chytrej dokážeš se vcítit, někdy jsi trochu vtíravej a vlezlej. Máš to asi nejkratší, páč si asi můj nej kámoš.

Tak sem se vyzpovídal a prosím všechny zde zmíněné aby udělali to samé mě, kdekoliv, v komutním kruhu, přes skype, přes sms, přes komenty nebo normálně přes pusu. Doufám, že si tím nikoho nepozlobím protože to není cílem!!!

A když už se tady tak zpovídám a čte to Klaudia nebo Bea, určitě se diví proč tam nejsou i oni. Víte proč? protože s váma už jsem skončil, už se s váma nebavím a na vaše blogy už ani nepáchnu, jste stejný jako Terka, nepřežijete kritiku. Už mi sem nelezte a nespamujte, doufám, že už se neuvidíme!!!Ach jóóó někteří mě jen nechápou, ale někteří jsou prostě blbý

6. března 2009 v 20:26 | Xamik |  Ze života
Já se tak těším až mě někdo někdy pochopí(Sena teď neexistuje)!!! Proč Terezo, proč to nedokážeš pochopit? já už to vlastně neberu jako přátelský popovídání o dobrých a zlých vlastností toho druhého, já jsem ti psal, že si to nemáš brát jako kdybych ti nadával! bylo to proto, aby jsme se usmířili a kamarádily se dál, ale ty si, promiň, tak blbá, že ty by si to ani pochopit nemohla, měl jsem to předpokládat že s tvojí pýchou to nepochopíš, neměl jsem ti to psát a přestali by jsme se kamarádit pomaleji a za delší dobu, ale tímhle se stalo to co se stalo, myslím, že teď už se neusmíříme, usmířil bych se před pěti dny, čtyřmi ale teď už. Ukázalo se, že vy, holky od nás ze třídy jste všechny uplně stejný(sorry Kačko)! Blbý, pyšný, vychloubačný a prostě BLBÝ!!! Snažím se si nad tím udržet nějakej nadhled ale už mě to tak štve a mrzí, že nadhled kapánek strácím!!!


Něco pro Terezu:

,,Jsem strašně rád, že všechno víš a všechno umíš! Vždycky se na tebe můžu obrátit, vždy mi poradíš a pomůžeš. Jo a jak si skromná, miluju skromný lidi!!! Strašně mě baví tě poslouchat, strašně chci vědět co máš, kolik máš peněz a co dělal včera tvůj pes, který nemá pruh a proto je strašně hnusnej, miluju tvoje povídání! Mám tě hodně rád a chci být tvůj kamarád-všichni chtějí být tvými kamarádi. Vlastně, kdo by nechtěl kamarádit s super skromnou holkou která všechny odpálkuje: ,,To mám taky!" ,,To budu mít." ,,To drm měla!" je to strašně k dobru kamarádit se s něčím takovým jako ty."

Pro Nikolu:

,,Lidi mají rádi lidi na které se můžou spolehnout, nikdy nikomu nevykecají to co vykecat nemějí! Víš co je na tobě úplně nejlepší? to, že si nikdy nikoho nepomlouvala, jsi úplnej andílek. Jo a na Terku pozor! Začíná se rychle a nezastavitelně měnit na tebe! Nechci tě před ní chránit, jenom ti tak radím co dál. Doufám, že ti nevadí, že toho máš míň než Tereza(asi to ber jako plus).

Víte, já se snažím se všema jakštakš vycházet! Ale jak vidím neumím to, asi. Ty komenty co se tu množí asi jen tak někdo z nudy nepíše a asi to tomu někomu vadí dost na to aby si do browseru zadal jméno mého blogu! Asi už to někomu tak vadí, že mi to musí říct a já se teď nezachovám tak blbě jako někdo(viď Terko)a postavím se k tomu čelem.

Terko doufám že čteš celej článek a, že ho i dočteš!!! Jestli bych se měl řídit aspoň trochu tím co psala nicool(začínám si zvykat), což se podle toho asi trochu zachovám tak vám ručím za to, že Tereza si ničeho nevšimne, dokud jí to někdo neřekne a myslím, že ne. Já jsem pro ní mrtvej a ona pro mě asi taky :( .

A Terezo: koukni se na nějaký články a pod ně na komentíky, jeden je pro tebe celkem zajímavej a adresní!!! Doufám, že se na Nikolu nevysereš kvůli tomu co napsala ale vlastně není důvod, protože to je pravda a ty to víš, jenom si to nechceš připustit. Skus být trochu jako pan učitel, zkus se teď v tomhle zachovat jako on, zkus mít nad věcí nadhled, zkus se nerozčílit, jako sem to udělal já, zkus mi ukázat že jsi lepší než já, že ty se nerozčílíš a zachováš chladnou hlavu. Nechci ti poroučet, ale nad tímhle co ti píšu by si se mohla trochu zamyslet, prosím udělej to a pokus se napravit to co jsi udělala, já se pokusím udělat to co jsem způsobil já a mohli by jsme ještě něco napovídat, nachodit a navtipkovat!

Tímhle chci zakončit článek:

,,Někteří lidi vědi jaký jsou, právě z názoru ostatních, někteří to taky vědí, jen si to nechtějí dopustit a někteří ti to nevědí vůbec."

Každý se můžete zamyslet pod kterou kategorii "někteřích" spadáte.


South Park hlášky 1. kolo

5. března 2009 v 19:51 | Xamik
Jak zabili Kennyho(IV Serie):


Jak se kartman nasral a odešel domů:


Hlasujte pro lepší hlášku, obě byly v South Parku proneseny více jak tisíckrát!!! Můj hlas neočekávaně patří Ericově hlášce.Soutěž South Park hlášky

1. března 2009 v 12:41 | Xamik
Jak jsem dneska psal tak bude uveřejněna nová soutěž. Bude se jednat o soutěž ve výběru nejlepší hlášky ze seriálu South Park. Pravidla jsou prostá: Vždy budou dvě hlášky v duelu, pod duelem bude anketa, jeden duel bude trvat týden což je dost dlouhá doba! Jo a prosimvás není to o tom která hláška je nejsprostější ale nejlepší, nejvtipnější a ta která se vám prostě strašně líbí.

Logo soutěže je:

První duel bude hned po tomhle článku!!!

Život je samá radost, ale i samý zklamání

1. března 2009 v 1:17 | Xamik |  Ze života
Ze všech stran na mě teď, zrovna teď, když jsem trošku citově rozloženej, doléhá všechna tíha mýho života. Proč je život tak obtížný, proč je to taková dřina. Víte, od tý doby co jsem se ....... (nesnáším to slovo, nerad to píšu či říkám) s Nikolou je to nějaký rozbitý. Nevím čím to je, asi mi to nějakým způsobem chybí, já nevim. Snažím se na ní zapomenout, ale dneska mi to Terka překazila :)
Víte, ti co Nikolu neznáte řeknu vám jedno: ,,Nikola je strašná svině! Pro ní je nejvíce důležitý ona a utrpení ostatních. Ona se snaží ovládnout všechno kolem, lidi, zvířata snad i přírodu by chtěla. Mnohokrát se jí to už podařilo, mě si taky získala. Asi má nějaký divný kouzlo osobnosti, nebo tak něco." teď už asi tak víte o co se jedná.

Představte si, že Nikola byla u Terky, Terka si jenom na chvíli odskočila na záchod a v pokoji s počítačem se začali dít věci. Normálně, Nikola si zapla Skype a asi jí strašně zajímalo co si s Terkou píšeme a tak se koukla do historie. Takže na ní vybaflo uplně všechno co jsme si s Terkou psali a to toho je. Za tohle jí budu nenávidět, protože tohle se fakt nedělá ani nejlepší kamarádce. Myslím že kdyby uměla formátovat disky a měla by sebou nějaký velkokapacitní USB zařízení a víc času. Tak zkopíruje všechny disky a potom všechno naformátuje, myslím že Terka by radost neměla kdyby musela jezdit jenom přes příkazový řádek.

,,Niki, tímhle si pěkně namýchla mě a myslím že i Terku. Asi to má větší dopad na mě, ale Terka se asi zlobí taky. Víš, tohle se nedělá. Kdyby Terka neměla dobrý srdce tak se s tebou přestane kamarádit, bohužel v tomhle Terku nijak neovlivnim ale kdybych mohl tak to udělám, protože za tohle by ti někdo měl udělat to samý. Jak by se ti líbilo kdyby jsi měla Ninu, nebo Míšu na návštěve a ty by jsi šla na záchod, ona by si sedla ke kompu a přečetla si naší historii. Myslím že by si jí asi nebyla moc vděčna co? Ale ty máš jednu velkou nevýhodu ty nemáš dobrý srdce jako Terka. Ty by jsi to nikdy nepřežila, ona to přežívá víc než v pohodě. Styď se!!!"

Už moc dlouho přemýšlím nad tím, že bych tady založil nějakou kolosální soutěž. Inspirovalo mě duo Mvolke & Tomáš kteří teď na blogu mají celkem dobrý soutěže. Ale strašně se po nich nechci opičit, ha nápad South Park! mám to. Mám nápad na dobrou soutěž, JUPÍ SLÁVA RADUJME SE no dobrý tak to by stačilo xD. Určitě jsem vás nažhavil ,,Co to asi bude za soutěž?" to se dozvíte asi už dneska asi tak kolem desatý hodiny, hned jak vstanu.

Chtěl bych vám něco říct: ,,Z tohodle blogu se už začíná stávat celkem blog se solidní návštevností. Jasně, jenom o tu návštěvnost tu nejde ale je to jeden z faktorů který tvorbu blogaře ovlivňuje. Myslim si že 58 lidí za den, to už je celkem síla. Za chvíli je 10 000 a taky první narozeniny blogu! Budeme, v březnu slavit 1. rok od založení prvního článku!!! Už se moc těším, musím si udělat nějakou osnovu podle který to tu bude probýhat.
Všichni(teda Kilkol)jste si přáli článek ze života, aby tu nebyla nuda. ,,Takže doufám, že si tenhle článek přečteš, Kilkol :P." Aby jste viděli jak já tvořím články, což si myslím, že fanoušek tzv.: "všudevšechňák" celkem ocení, tak jsem vám vyfotil pár fotek přímo z akce.