Styly, cdčka apod. dneska se toho událo...

2. února 2009 v 19:39 | Xamik |  Ze života
Dnes cestou do školy jsem zapřemíšlel nad takovým článkem od Klaudie(nebo to byla Bea? newim) který popisoval jak být SCENE. Vlastně proč se lidé rozčlenůjí do různých stylů. EMO, HOPER, SCENEapod. vždyť je to totálně jedno. Teď si představte nějakou třnáctiletou holku která chce být hoperka protože se jí líbí oblečení ale prostě se nemůže vzdát např.: Metalu. Teď má prostě depky protože nechce aby ji brali jako něco jiného než hoperku. Ostatní jí neboudou brát jako hoperku a bude nešťastná. Tyhle lidi by si kvůli tomu bylo schopni snad i zabít.

Kdo to všechno zavedl??? Prostě chci být EMO ale nechci se zeřat-nejsem EMO! U EMO to je zase spíš věc pocitů ale proč? Vždyť já můžu mít pocity jako EMO, řezat se, poslouchat Hip-Hop a tvářit se jako SCENE(je to podobný, trochu). Každý by mohl dělat a mít co chce nebýt těchto stylů. Někomu se EMO zdá jako urážka někomu HOPER někomu SCENE.Tohle není o tom že bych chtěl příslušníky různých stylů urážet a odstrčovat ale je to o tom že tyhle styly jsou myslím zbytečné. Ať má každý svoje pocity, ať se každý obléká jak chce, ať každý poslouchá co chce ale to teď, v tomhle světě asi už nejde. Protože být EMO znamená řezat se, být HOPER znamená poslouchat Hip-Hop proč? Už víc se asi nevyjádřím ale lidi vemte si to k srdci.

Tak zanechme stylů. Dneska jsem normálně dostal dárky(spíše věci)za vízo. Že sem měl samí to vám říct nemůžu páč máme slovní hodnocení ale myslím si že dobrý. Dostal jsem vytoužené CD Sirenie 13 th Floor. No to vám řeknu hudbička skvělá!!!!!! Už se těším na ty dvě poslední instrumentálky. Taky sem dostal totálně sexy cool trenky HO-HO-HOMER. Zelený! A potom film Silent Hill, jsem se teď dal na horory tak bych jich chtěl skouknout co nejvíc! Tohle považuju za takovej úvod.Jak jsem sem dal ten design, tak jsem se rozhodl že ho musím změnit. Zaprvé: už se mi taky zdá infantilní. Zadruhé: ta bílá mi tady opravdu nesedí. Zatřetí: musím zase udělat nějekj depresivní výtvor!!!

Jinak se mám celkem fajn...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 >$<Kl@udia>$< >$<Kl@udia>$< | Web | 3. února 2009 v 18:03 | Reagovat

mno mash prawdu s tymi stylimi mno aj ja chcem by emo ale by ma v skole asi zabili mno ked mi teraz nadawaju emacka XD.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama