Prosinec 2008

Metallica, Silvestr a další zásadní věci

31. prosince 2008 v 18:01 | Xamik |  Ze života
Nějak jsem se zaposlouchal do Metallici. Nevím jak vy ale já Metal rád.(hele Mvolke co je Imogen Heap za žánr, jestli si to mám pustit nebo ne??)Osobně od Metallici nemám ani jedno CD, nevlastní brácha jich má asi spoustu ale já nemám hmotně ani jedno. Ale přece jenom ji poslouchám(sláva warezu!!!)díky warezu a RapidShare.(zbývají tři minuty do dostahování asi osmého alba) .

Jinak se mi doslechlo že dnes je Silvestra-nový rok asi. Doufám že si užíváte prázdnin, rachejtlí a podobných svítících, létajících svinstev. Já se dneska asi nikam nechystám, možná půjdem s tátou k vodárně něco odpálit ale asi ne. A upozorňuju ať si dáváte pozor aby vám to neutrhlo haksnu nebo nějakou jinou končetinu, nevožehlo obličej, apod…
Co si týče nálady, mám se dobře. Jediný co mě teď tak asi tíží je to, že nemám hotový domací úkoly a jakej externí harddisk si mám vybrat, červenej?černej?250GB?320GB? no já nevim, náš pes si rozříznul nohu, takže tady chodí po třech s nohou v ponožce, můj život je tak složitý a těžký.
Mějte se, PFko máte nahoře!

Design-new

29. prosince 2008 v 16:30 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Ha... včera jsem se doma sám stráášně nudil. Když už se schylovalo k večeru (a taky k příchodu rodičů) tak jsem si sednul k Photoshopu, vzal jsem obrázek z DeviantArtu a začal jsem.

Napsal jse si tam konečně něco trošku jiného než jsme zviklí, sice jen jedno slovo ale stejně.
Ale největší novinka tohoto designu je, že jsem si udělal vlastní okraje stránky. Vždycky jsem tam měl jenom barvu, jenom jednou jsem tam měl obrázek (Fuck pople, pamatujete si?). Tentokrát jsem si něco vytvořil, originální.

Výsledkem je-posuďte si sami ale mě se to líbí.

Už nevím co víc k tomu napsat.

Vánoce jsou tady....

24. prosince 2008 v 21:34 | Xamik |  Ze života


Tak. Vánoce už jsou tady, mnohé už navštívil Ježíšek, někteří ještě večeřejí(pochybuju), někteří sláví až zítra a někteří neslaví Vánoce vůbec.

Ptám se těch, u kterých už ježíšek byl:
Co vám donesl? Máte radost?
Ptám se těch kteří ještě jí, nejedli, čekají na Ježíška:
Tak co, jídlo, chutná? Myslíte se že se vám všechna přání splní?
Ptám se těch kteří slaví zítra:
Jste asi Američané, že? Co si přejete? V kolik slavíte?
Ptám se těch kteří neslaví Vánoce:
Co slávíte? Jak slavíte? Kdy slavíte? Co si přejete? Kdo (co) vám nosí dárky?


Zají má vás co jsem dostal? Jestli ne tak tenhle odstavec přeskočte. Já jsem dostal: Úplně apartní obal-nosič na mobil Crocs.

CDčko 20ers-dvou diskové balení ,,New Skool,Old Skool" Český a Slovenská rap All-Stars!

Nádherný sluchátka SkullCandy.

Pokračování >-CČ->

Stmívání

23. prosince 2008 v 19:11 | Xamik |  Filmy
Takže. Už delší dobu jsem si říkal jestli bych si na tenhle film neměl zajít do kina. Film už podle mě mnoho lidí vidělo ale sál byl celkem plný. ,,Tak to bude asi dobrej film-když je tady tolik lidí" a i byl.


Film se z hlavní části odehrával někde kde se to jmenovalo ,,Forks", zde bydlí Bellin táta, za kterým se Bella vidala protože doma byli nějaké rodiné problémy. Bella musí začít chodit do nové školy-tam se zamiluje do divného chlapce jménem Edward.

Po čase Belle docvakne že Edward je upír, zažije s ním spoustu hezkých věcí (návštěva vrcholu stromu apod....). Šli si s jeho upírskou rodinou zahrát baseball...

Tak začalo to nejvetší dobrodružství ještě vám řeknu že všechno skončí dobře(zase, grrrr).

Do kina si na tenhle film určitě zajďete a hlavně se nelekněte že je to uváděno jako horor/thriller, horor to teda nebyl a thriller už vůbec ne. Specifikoval bych to spíš jako Upírský dobrodružný film.

Hodnocení: 7/10


Škola končí-prázdniny začínají JUPÍ!!!

19. prosince 2008 v 19:41 | Xamik |  Ze života
Takže, očekávané prázdniny jsou tu. Dnes byl poslední den školy a pro mnohé i konec zájmových kroužků. Tentokrát jsou to prázdniny vánoční-zimní.


Už máte napsáno Ježíškovi? Nakoupené dárky? Vánoce jsou super svátek ale tolik starostí co je s nimi, hrůza. Obchody narvaný k prasknutí-všude vánoční slevy. Ale vánoce mají taky spoustu kladů, lidi jsou spolu, dávají si dírky, jsou i hodní(někteří) a všude panuje klid a vánoční atmosféra.

Taky se nám blíží nový rok, ale to je ještě daleko.

Mějte se hezky, užívejte si prázdnin a hlavně: Hezké vánoce a šťastný nový rok!!!(ale ještě se uvidíme)

Neděle ve znamení klidu (do teď a snad to tak zůstane)

14. prosince 2008 v 13:22 | Xamik |  Ze života

Neděle...den po sobotě...den před pondělím... je neděle a já se snažím užívat si neděli tak jak to nejvíc jde. Stával jsem ve třičtvrtě na dvanáct, když jsem se vyhrabal z postele čekala mě na vyndání myčka. Pak už jsem jen snídal a dělal DÚ. Teď sedím u pc poslochám mix ze 193 písniček z mého mobilu. V tomto poklidném životě nehodlám přestávat.

Dneska se ani tak moc zatím nehádám (dobré znamení).

Všem přeji hezké svátky!!!Chápu vás, už přestaňte!

13. prosince 2008 v 16:37 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Tak hele! Už mi to začíná lézt na nervy, ty vaše přisprostlý komentáře. A víte co je nejlepší? většina nejsprostějších komentů píšete z naší mediatéky (ti co ví co to je ví a ti co neví co to je, to vědět nebudou) a z naší milé mediatéky píše Lazar, například. Takže jestli nepřestanete, zablokuji psaní komentů z IP školy a další kteří budou psát od jinud, čeká to samé.


Málem sem se složil :DDD, jinak nic moc

11. prosince 2008 v 15:13 | Xamik |  Ze života
Nebojte nic se mi nestalo.
Na doporučení kámošů jsem se sem dovlekl a co to bylo za překvapení, 21 komentářů zrovna u článku o Niki a mě. Klik a najednou na mě vyjelo 21 komentářů plný prdele, srandy prostě všeho. Málem jsem spadnul ze židle. Dostali jste mě!! Gratuluju :)

Jinak nic moc. Až na to že dneska spíme ve škole a já se STRAŠNĚ ale STRAŠNĚ těším. Doma máme novou koupelnu ale to už jen tak kecám. Doma se neustále hádám s mámou a tak.

Dneska na Informě jsme si dělali účet na PicasaWebu a nebyl bych to já abych si tam nedal nějaký fotky. Jsou to sice jenom fotky který jsem udělal ve škole s pomocí PhotoBoothu. Některý jsou hezký, některý FUJ BLE! Tady je odkaz: http://picasaweb.google.com/XAMAx942543606

No a život jde dál...

Dnešek, se mi snad jenom zdál...

8. prosince 2008 v 19:35 | Xamik |  Ze života
Fuj!!! Dnešek byl fuckt strašnej, škola zase nic moc, a trénink, vlastně zápas, nevyšel a prostě nic.
Zápas jsme projeli asi o 40 bodů, s Vyšehradem. Trenérka nadávala, strašně.

Školu na osmou (děs běs), první hodina tělocvik. Skákali jsme do výšky, přes růžovou laťku (ne že by to bylo podstatný).

Byl jsem konečně doma (celej víkend až do teď jsem u táty), od Mikuláše jsem dostal novou myšku k počítači, bezdrátovou HEČ!!! Ale nic podstatnýho jsem bohužel ZASE nestihnul.

Zamiloval jsem se

7. prosince 2008 v 14:38 | Xamik |  Ze života


Tak a je to tady. Třetí láska, podruhé opětovaná. Poprvé jsem vám o tom neřekl protože jsem si od toho nic nesliboval. Tentokrát to vyjde, dotyčná se jmenuje Nikola a chodí se mnou do třídy. Má černé vlasy, nějakejma tmavo blonc pramínky. Je nádherná...

Nevím proč jme se nedali dohromady už dřív. Už se těším do školy až se zase uvidíme. Ale úplně nejvíc se těším na přespávání ve škole, jů to bude žůžo.Takže konec depresivních nálad, začínám žít naplno, konečně!!! Miluju tě Niky!!!

Máte po prdeli zablokoval jsem komenty!

Vsudevsechno přeloženo

6. prosince 2008 v 23:35 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Tak jsem zase zapracoval. Tentokrát jsem pro naše návštěvníky ze zahraničí přichystal vylepšovák aby z návštěvy aspoň něco měli. Když si kliknete na vlajku, dostanete se na úplně stejnou stránku na které jste, jen bude v jiném jazyce.

Některé slova-slangy, moje slátaniny, háčky čárky se zobrazí v češtině.

Doufám že se vám to bude líbit a vám všem co nejste CZ or SK people to pomůže!!!

English

Germany

France

Spain


SMS 4EvEr

6. prosince 2008 v 21:15 | Xamik |  Ze života
A tak si říkám, když si s někým píšu hodně, že bych o tom člověkovi vůbec nevěděl tolik věcí. Smsky každý den pomáhají miliónům lidí ke komunikaci. Já osobně jsem za ně strašně rád, například kdyby nebyli smsky tak se o té nezmiňované holce (ptáte se proč nezmiňované? protože se zde někdy vyskytnou i lidé kteří se mnou chodí do třídy-byla by z toho strašná aféra) nedovím tolik věcí jako jsem se dověděl.

Co vím o historii smsek? je to tohle: smsky byli vynaleznuté kousek po hlasových hovorech, jako doplňková služba-všichni předpokládali že telefonování se ujme a smsky budou málo používané. Debilové, mýlili se. Smsky se ujali tak že často krát byli přetížené sítě (snad je to pravda :DD).

Já osobně za den, když mám nepsavou náladu, napíšu tak 10 smsek. Když mám psavou náladu jsem schopnej poslat přes 35 smsek.


Kolik za den napíšete smsek??? viz anketa

Čas letí-člověk nic nestíhá

6. prosince 2008 v 17:06 | Xami |  Ze života

Dneska (vlstně už dřív, ale teď jsem se to rozhodl probrat) jsem si uvědomil že je toho času tak málo. Většinu dne zabere škola-zábavná i nezábavná, Po,St,Pa hodina a půl trénink, co zbývá? asi tak dvě hodiny a půl, z toho půl hodiny obětuji domácím úkolům. Nevím jak vy ale podle mě toho času je málo.

Vemte si, že třemi činostmi-učení,trénink, volný čas (PC, knihy) strátíte skoro celý den. Je to blbé a chtělo by to změnit, bohužel to asi jinak ani nepůjde.

Říkate si proč to nedohoním o víkendu? to víte, já jsem o víkendu strašnej lenoch, na to abych dělal něco namáhavějšího než sezení u PC a občasné procházky na nákup :PPPP.

Život je holt zmrd!!!!

LeBron James

4. prosince 2008 v 18:16 | Xamik |  Zábava
Zcheckoval jsem youtube a hned na titulku bylo nějaký vidoe z LeBronem Jamesem. Uplně hustej hráč, chtěl bych to taky umět!!!

Beatbox LOL

4. prosince 2008 v 18:05 | Xamik |  Zábava
Zkoukněte video dole, ten chlapík snad musí mít třetí pusu nebo co!! Je to fakt mazec!!!!
Nutno vypnout dole Lila!!!! pro goog poslech


Blééé... nálada na umření

4. prosince 2008 v 17:52 | Xamik |  Ze života
Den před Mikulášem a Xamík je (není nachcípanej) na nic. Poslochám pořád dokola Lollipop na mím blogu, překlikávám mezi dvouma chatama na Skypeu (viď Křivko, Sandro) a nedokážu nic dělat, jenom sedět u pc... chtělo by to tréning nebo něco takovýho.

Jinak ve škole pořád píšeme nějaký otravný testy. Já se snažím je dělat dobře, a asi se mi to daří: Vlastivěda: 20/20, Angličtina: 13/16, Matika: 42/49 apod...

Prostě život je zmrd!!!!

Google Chrome šokuje

4. prosince 2008 v 17:34 | Xamik |  Internet
Takže, dostalo se mi zprávy (od pana učitele, od koho jiného?xD) že Google Chrome je opravdu rychlejší než ostatní prohlížeče.

Je to (jak napovídá název) prohlížeč od Googlu. Newim proč byl udělanej, když už je hafo jiných prohlížečů. Nejspíš asi proto že Google chce být ve všem lepší než ostatní (viz. rychlost).

Google Chrome se dá lechce stáhnout někde tady. Je to zadarmo. Je to rychlý prohlížeč. Zdá se být celkem dobrý. Prostě Google, co víc říct.

Prohlížeč používám přibližně půl hodiny a jsem s ním spokojený :D. Doporučuji stáhnout.