Zase lenoch...

8. listopadu 2008 v 18:31 | Xamik |  Ze života
A zase jsem se nehnul z domu.

Je sobota, modul Wi-Fi funguje, telka taky fachá, PSP-čko nabytý tak proč nebejt hezky doma v teplíčku? Ještě k tomu venku je hnusně, prší, což je další důvod k tomu zůstat doma.

Celý uplynulý čas dne jsem strávil hrou na PSP a surfování na Internetu. Jestli vás zajímá jaké stránky jsem navštivoval tak to byli: Divoké Kmeny, The West, blog.cz, vsudevsechno.blog.cz, martadusek.blog.cz, beutysims.blog.cz a spbasket.cz.

Na to kolik je hodin, je stránek celkem málo, ne? Kupodivu jsem na blog nenapsal nic kromě toho článku.

Na The West jsem stačil zapracovat tak 4 hodiny, stratit 12 dolarů v duelu a vydělat nějaký ty prašulky na úkolech.

V DK jsem si stanovil útoky které budou vyrážet ve dvě hodiny ráno aby přišli přesně v 8:00 a hráč nemá šanci nic dělat, poněvadž v tuto dobu se snad nepřihlásí (pro správný chod této akce nebudu uvěřejňovat jméno hráče). Zadanou vesnici chci přebrat.

Na ostatních stránkách sem byl jen tak do počtu, a očumoval jejich tvorbu, teda až na spbasket.cz tam jsem chatoval s Máňou od nejmladších minižáků (hraje i se mnou). Nejmladší mini hráli dnes a včera turnaj. Vyhráli nad všemi třemi soupeři (Sokol Vyšehrad, BA Sparta, USK Praha) gratuluji jim všem tady na čestném místě.

Na PSP hraju NBA 08, za Detroit Pistons, právě jsem se dostal do playoff a vedu 2:0 na zápasy s Indiana Pacers (lamy hohohó).
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Takže to byl popis činosti dnešní Soboty. Nebyl to moc ukázkový den ale když je to táák supéér.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

>>>Sčítaní lidu<<<

>>>Klick<<< 100% (53)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama