Listopad 2008

Vánoční design...

29. listopadu 2008 v 16:18 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Tak a je to tu, chvíle aspoň doufám na kterou jste čekali. Zítra je první adventní neděle, a já jsem nelenil a vytvořil Vánoční design (ale o tom už dávno víte, ne?).

Není to ten který už jsem měl týden hotový, je to jiný. S tím který už byl jsem měl nějaké problémy, byl moc veliký a tak. Už jsem se s tím nechtěl piplat tak jsem vytvořil úplně jiný a odlišný.

Ten předtím měl být červeno černý, s vánočním stromkem a vločkami. Tento je takový jednoduchý, černo bílý s hezkým obrázkem.

S designem jsem moc a moc spokojený a počítejte e tu zůstane tak do nového roku...

Mám skype!!!

28. listopadu 2008 v 22:06 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí

Tak a je to! Mezi mnoha komunikačnímy programy jsem si vybral právě tenhle, to je náhod! Mé ,,Skype name" je xamiik_xD

Určitě se mě dejte do kontaktů, někdy pokecáme!!!

Zase tu, v plné síle!!!

28. listopadu 2008 v 18:06 | Xamik |  Ze života
Tak jste si tu prožili období článkové absence a jsem tu (viz nadpis)!

Žiju tak v pohodě, užívám si chaosu (úplně všude xD) a tak podobně. Vztahy s těma druhejma je v pohodě (zase žádná :PP). Počítáč zavirovanej není, takže všechno v pořádku.

Vánoce se nějak blíží a na náměstí válčení (promiňte míru (to je to samí)) se už objevili vánoční trhy a nebyl bych to já kdybych tam už minimálně dvakrát nebyl! Kdo to tvořil, musel bejt debil. Nějaký to mimino a ty lidi s hvězdičkama kolem hlavy normálně stojej ve vodě, stánky jsou nic moc a lidí je tam jak v obchoďáku!

Jediný co mě tam zaujalo je stánek z hlavolamama, a to že na vánočních trzích se prodává popcorn.

Tak to je vlastně vše co jsem vám chtěl říct, to to letí...


Bleskovka!!! Vánoční

28. listopadu 2008 v 17:45 | Xamik |  Bleskajdy/Soutěže
Baf!!! A jsem tu zase, tentokrát z bleskovkou. Pravidla jasný jedéém, beru první tři!

 1. Ahoj!!
 2. Jak je?
 3. Těšíš se na vánoce?
 4. Já jo!
 5. Co si přeješ aby ti přines Santa, Ježíšek apod..?
 6. Už jsi byl/a na očkování proti TBC?
 7. Já jo, dneska!
 8. Těšíš se na vánoční design??
 9. V neděli tu bude!!!
 10. Chodíš sem často?
 11. Tak jo, čau, musím jít psát další článek!
Ciao!!

Dnes? očkování Včera? trhání zubů :(((

25. listopadu 2008 v 15:48 | Xamik |  Ze života
Tak další lékařský týden skoro za sebou. Včera jsem musel vstávat asi v půl sedmý (vím že to je normální ale škola od devíti, to víte xD) a ještě kvůli zubu kterej odmítá vypadnout a nad ním už roste další. Prostě smůla!

A dnes ráno jsem stával skoro stejně jako včera. Ale zase kvůli něčemu jinýmu tentokrát jsme ve škole zase dostali nějakej cár papíru kde bylo napsáno kdy a kde a proč se mám jít očkovat na TBC. Dneska mi zatím dělali jenom nějakej malej a pak jestli budu mít pupínek tak už nemusím jít v pátek jestli se mi pupínek neudělá tak se tam musim dovlíct.

Dvěmi slovy řečeno: Lěkařská hrůza.


5000, lol to už je dost!!!!

25. listopadu 2008 v 15:37 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Uběhlo 16 dnů a slavíme zase. Předtím 4000 a teď 5000. 5000 už je celkem velké číslo, mě těší (ale ještě ne nejvíc). Udivuje mě že tady už bylo tolik moc lidí ale vidět je jich jen pár, nevím jestli čtete články ale každopádně sem aktivně chodíte a z toho mám radost největší.
Díky mím SB. Mvolkemu a spol. A Kludii a Bei. Jejich blogy jsou super a doufám že Mvolke brzo oslaví kulaté výročí 100 000 návštěvníku a Klaudia s Beou 2000 návštěvníků! Mocinky to vám všem přeju!!!
Také děkuju stálím návštěvníkům, nebudu jmenovat protože jich je nějak hodně a žádná blesovka pro monitorování (nebojte bude bleskajda xD).
Prostě VSUDEVSECHNO!!!

High School Musical

22. listopadu 2008 v 21:58 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí

High School Musical teď celkem frčí ne? Zach Frfloň, Hovno Fontána a spol, frčí to že? Tak já vám dávám najevo, protože se už i vyskytla nabídka abych šel na HSM 3 do kina s jednou holkou (nabídka přišla rychle a já jsem jí odmítl).

Hadám se kvůli tomu ve škole a jestli chcete budu i tady!

HSM je podle mě další hloupé vymívání mozků neviných mladých lidí. Hrají tam samí béčkový herci jako je třeba ten přiteplenej Zach Frfloň nebo jak se jmenuje. Na HSM jsem se nikdy nekoukl a ani to nehodlám prováďet!

Promiň Beo promiňte holky ze třídy ne HSM rád nemám a nebudu! HSM nesnáším a budu ho nesnášet! Zach Frfloň nechutně stoupá na síle a všichni ho milujou já ho nesnáším!!!

Děkuju Mvolkemu že je v tom se mnou!!!


Drobná inovace designu

22. listopadu 2008 v 19:04 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Tak jsem zase změnil design. Základ jsem nechal ale přidal jsem prvek vlevo a přehodil menu doprava.

Myslíte si že design je moc hrubý? jen vyjadřuje můj pocit celkově k životu (no nějaký období EMO, ale zas ne že bych se chtěl řezat :P). Zbývá už jen říct: ,,fuck love".


Příprava vánočního designu

22. listopadu 2008 v 12:47 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Vánoce už klepou na dveře a já si myslím že by si to tu zasloužilo nový vánoční kabátek! Co vy na to? Design už je připravený, skládá se ze tří barev: červené a černé a částečně bílé. Obrázek je jako vždy z deviantartu. Zatím nemohu celý vánoční design uveřejnit, nebojte dočkáte se na advent. Zatím si užívejte (jestli bydlíte v Praze) prvního sněhu!!!
První sníh je tu!

22. listopadu 2008 v 12:38 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Dnes je tuším dvacátého druhého listopadu a nám přes noc v Praze napadl první letošní sníh (pokud nepočítám ten v lednu atd. jestli nějakej byl :P)!!!

Je to nádherný trošku zledovatělý sníh, z kterého se dělají nádherné koule! Je ho málo ale je! Bohužel nemohu poskytnout photo páč newim kde je nějakej pořádnej foťák! Takže vyražte do ulic a shrabte si z aut sníh a koulovačka může začít!!!

Rád bych se zeptal jak je to se sněhem u vás doma? Máte? Nemáte? Jestli máte těšíte se až bude víc? Odpovědi na to vše pište pod článek!


!!!Dvou týdení soutěž zrušena!!!

21. listopadu 2008 v 21:49 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Zde, se nachází první kolo této zde neoblíbené soutěže.
!!!Tato soutěž je mnou dnes zrušena!!!
Zrušil jsem jí díky malé účasti. Zúčastnili se dva lidi pokud vím a to je podle mě málo. Tímto se omlouvám těm dvoum zúčastněným. Konkrétně to je miška a sisi. Sisi získala 9/9 bodů, miška pak 7/9 bodů. Sorry holky žádný ceny nejsou ale gratuluji!!! ...láláláHancock

21. listopadu 2008 v 19:53 | Xamik |  Filmy


Hancock, poměrně starý film který právě teď vychází na DVD. Což znamená že ho mají i ve video půjčovnách.

Jeden exemplář jsem si půjčil a včera (kus dneska) v postelním kinu shlédnul.


Je to tipický americký akční film s troškou romatiky.

Něco k ději: Jedná se o film který pojednává o tom že je jeden super hrdina který sice zachraňuje svět ale ne takovou formou jako by si veřejnost přála. Nelíbí se jim že Hancock nebere ohledy na ostatní, nespolupracuje s policií a při záchranách ničí svět, zloděje v autě napíchne na věž nějaké budovy a při tom poničí nespočet budov.

Ujme se ho reklamní agent Ray (vypadal jako homosexuál) a udělá z něj ultra super oblíbeného superhrdinu který má i svou vlastní homoušskou uniformu.

Po čase se zjistí že Rayova manželka (nevím jak se jmenuje) je dávná partnerka Hancocka a že je taky super ale ještě o trošku víc. Ona mu všechno řekne, jak to s nimi je. Že jsou částečně nesmrtelní a že když jsou spolu jsou zase normální. Toto je romantická část filmu.

Doporučuji pučit si ve video půjčovně. (Nekupovat protože se to nevyplatí)

Hodnocení: 7/10Club Penguin

19. listopadu 2008 v 14:49 | Xamik |  Hry

Club Penguin je americká (?) hra která se hraje po internetu, takže žádně stahování (trošku), instalování nic. Jedná se o hru kde hlavní hrdiny hrají tučňáci
a jejich ,,parents" (rodiče).

Na začátku máte možnost vybrat tučňákovi barvu, kterou si časem za 20 coinsů můžete změnit. V Clubu Penguin se nacházejí různé obchody s oblečením, puffly (malé zvířátka, dozvíme se níže) a doplňky, většina z toho
je jen pro membery, jedna z velkých nevýhod clubu penguin.
Pokud si memberství nechcete platit, tak to neznamená že budete chodit pořád jenom nazí, na Clubu Penguin se slaví i svátky a na těch většinou jsou takzvané free itemy. Free itemy jsou různé doplňky k tučňákovi ale i piny(odznáček do hráčské karty) a oblečení.

Na Clubu Penguin můžete najít i různé hry. Když
budete hrát hry dobře tak můžete získat coinsy za které si můžete koupit třeba oblečení, pokud jste member. Za coinsy si také můžete koupit puffla.

Puffle je takové malé kuláté domácí zvíře o které se musíte patřične starat. Musíte ho pravidelně krmit jinak by se vám mohlo přihoďit to že umře hlady. Puffle si umí i hrát když ho k tomu vyzvete. Červeného a modrého puffla si můžou koupit nemembeři a membeři ještě k tomu růžového, černého, zeleného, fialového a žlutého. Najdete je v Pet Shopu na mapě.

V Clubu Penguin se také můžete stát agentem, průvodcem a ninjou. Agent vyžaduje staří penguina 30 dní a správné vyplnění testu, průvodce taktéž a ninjou se stanete když porazíte Senseie v Doju.

Z toho všeho plyne: Club Penguin je super hra kterou když chcete hrát pořádně musíte za to řádně zaplatit a je to celý nějaký pošahaný, prostě SRANDA!!!

Dpufám že se vám článek líbil a že se určitě podíváte na český web o Clubu Penguin a na stránku hry. Určitě se přihlašte!!!

Mlha (The Mist)

16. listopadu 2008 v 21:11 | Xamik |  Knihy

Mlha, tento Stephen Kingovský filmeček dosáhl, např.: na www.CSFD.cz velikého uspěchu.

Jedná se o dramatický film který končí dosti strašidelně a depresivně. Návštěvníci supermarketu jsou zajatí Mlhou (teda tím co v ní je :P).

Někteří návštěvníci jsou dosti praštěný, například: černej advokát, kterej ničemu nevěří, blbá bába posedlá tím nahoře (bůh) a k nim do skupiny spadá i dost dalších.

Nedoporučuji se na film koukat o půl noci a na konec s živým dítětem.

!!!A kruci není vidět z okna!!! Mlha, ÁÁÁÁÁÁÁ POMÓC!!!

Hodnocení: 9,5/10
Řbitov zvířátek

16. listopadu 2008 v 21:00 | Xamik |  Knihy
Řbitov zvířátek

Čas plynul a já jsem přečetl další Kingovku (hnusný slovo, už ho nikdy nepoužiju).

Tentokrát prý Nejděsivější Kingova kniha (ÚÚÚÚÚ), jedná se o rostomilou rodinku která se přestěhuje do tajemné vesničky jménem Ludlow. Umře jim kočka....
Tím to všechno začalo, pak už Louis Creed šílí víc a víc!

Prostě mazec!!!

Cituji ze zadní strany obálky knihy:
Rodína Creedových se usadí ve starém
domě v půvabném prostředí venkova
státu Maine. Otec - lékař, krásná
žena, rozkošné děti. Zdálo by se, že
nic nemůže překazit jejich štěstí...

Avšak objevuje se Cosi, co mrazí
krev v žilách. Cosi strašnějšího
než sama smrt. Cosi nesrovnatelně
příšernějšího a silnějšího...

Doufám že vás tento článek upoutal a tuto knihu si zakoupíte v prodejnách knihkupectví Neo Luxor. Možná mají i jinde, v Luxoru určitě!

Hodnocení: 8/10


Diplomek pro Kludii a Beu za SB

16. listopadu 2008 v 15:39 | Xamik |  Spřátelené blogy
Ha diplom(za SB)(pro Kludii a Beu)(:P):

Profil.... asi potřetí

15. listopadu 2008 v 18:09 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí
Jméno: Max
Příjmení: XxX
Datum narození: 25.9.1997
Bydliště: Praha
Škola: Základní škola

Hudba
Metal, Rap
Moravanka, lidovka apod

Film
Já Legenda, jsme se s kámošem skoro posrali!!!
High School Musical

Jídlo

Itálie, McDonald
Rejže?
Sport

Basketball, bowling, kulečník
Běh, hokej, fotbal
Školní
předmět

ČJ, AJ, ICT, TV
Vše ostatní
Politika

Ma*oři, všichni

všechni mi vadí!

Zvíře

Sklípkan, had, ještěrka
Načančaná smetákovitý psi!
Seriál

Přátelé, Simpsonovi
newim
Reality show

nevím
nevím
Pořad

TV Noviny, Uvolněte se prosím
Nic než pravda
Moderátor
Ray Koranteng (píše se to tak?)
nevzpomenu si

Jpg´s and guestions (dá se to tak snad říct) by SB Mvolke

Xamík marodí

15. listopadu 2008 v 17:47 | Xamik |  Ze života
No a první letošní nemoc je tu!!!

V pátek jsme byli se školou na výletě a vono bylo trošku zima. Kapánek jsem tam promrznul a teď kvůli tomu nemůžu dělat nic jinýho než ležet doma v posteli.

Už jsme stačil skouknout tři díly Scary Movie a chystám se založit si Skype!!!

Pouštím si Chrise Browna a SlipKnot (bláznivá kombinace co?) a dělám všechno co se dá dělat když jste nemocní, takže vlastně skoro nic.

Spolužačky si ze mě dělají prdel že mě milujou atakdále. Píšou z bratrancova telefonu a ten mi volá a vydává se za policii (magor:DDD), vykřikuje Nikola tě miluje a podobný píčoviny.

!!!Prostě si nemoc užívám naplno!!!

SB číslo 2

15. listopadu 2008 v 17:30 | Xamik |  Spřátelené blogy
A je tu SB s číslem dvě!!! S Klaudii a Beou už jsme kamarádi celkem dlouho, začalo to na jejich blogu o Narutovi (už si nepamatuju jak se jmenuje) kam jsem celkem často chodil a oni zase chodili ke mě. Teď už je nejspíš Naruto nebere a založili si blog o Sims (znáte ne?) mají tam různé downloady a obrázky zkrátka je to tam super! A už jsme zase SB!!!


Jejich ikonka:

Na diplomek chci to co chcete vy, ju? a co chcete na diplomek vy?

!!!Nové SB!!!

12. listopadu 2008 v 19:11 | Xamik |  Spřátelené blogy
A máme me tu první nový blog a samozřejmě jeho majitele který se s náma (se mnou a s bločkem) spřátelil. Jupíííííí!!! Adresa blogu: www.mvolke.blog.cz. Doufám že tam budete hezky choďit jstejně jako sem!!!

!!!Takže SB zdar našemu zvlášť!!!