Září 2008

NBA 08

30. září 2008 v 18:19 | Xamik |  Hry


Jako každý rok nám přispěla EA Sports novým dílem NBA. Jak známo hra jako taková se nijak nezměnila, systém hry je pořád stejný (kdo by na tom něco měnil ža ano) ale herní prvky tak už menší změny jsou. Nově je tu prvek The Crown, jde tu o to že začínáte na postu Rookie a postupně za plnění různých úkolů zbíráte mince do korunky. Grafika se nám taky dočkala změny, ale u toho se nemusím zfržovat. Docela mě překvapilo skandování virtuálních diváků (například hrajete za Lakers doma a divácí během zápasu křičí: Go Lakers Go). Pak jsou tu také nově dvě Mini-Hry, 2 Balls a Handlles. V mini-hře 2 Balls jde o dosažení určitého počtu bodů s dvěma balóny ve hře proti protihráči. V Handlles jde o driblování na místě, obraz se vám překlopí na výšku a vy musíte mačkat šipky aby váš svěřenec mohl dělat driblingové kličky, na mačkání šipek máte určitý čas. Ve hře také nechybí klasické módy jako: Sesóna, Pllayoff a Dinasty Mode. To je od-mně všechno k hře NBA 08 Live...

Diplomky za Scary bleskowku

29. září 2008 v 20:07 | Xamik |  Bleskajdy/Soutěže
Tak terka byla poslední, která se zapojila do předvčerejší strašidelné blekovce a na řadě je rozdávání cen!
Takže za první místo je diplomek připraven pro: martineskar
Na druhém místě se umístila slavná dvojka Klaudia and Bea!!! Diplomek pro ně:
A diplomek za třetí místo prostrašpytla Terku:), tady ho máš:

bleskowka

27. září 2008 v 23:59 | Xamik |  Bleskajdy/Soutěže
Ahojky po dlouhé době zase bleskajda, beru první tři tak pospíchejte!
1.) Ahoj...
2.) Bojíš se rád/a
3.) Máš rád/a hororové knihy?
4.) a filmy?
5.) Znáš Stephena Kinga?
6.) Chtěl/a by si umět něco z hororu, co?
7.) Díky za vyplnění brzy ydostaneš diplomek!
8.) Ahoj...

Asus Eee PC

27. září 2008 v 23:53 | Xamik
http://blog.wired.com/gadgets/EeePC_901.jpg
Nový notebook od notebookové firmy Asus. Eee je proslavený hlavně svou velikostí, Eee je malý a lehký proto je to ideálním kamarádem do školy nebo do práce. Eee zvládá připojení WiFi takže se mužete na free WiFi ihned připojit. Vybavením Eee-čka jsou: 3 USB 2.00 porty, slot na pamětové karty MMC.SD, díry k připojení sluchátek a mikrofonu a 1,3 mpx kamerka. Slušná výbava na tak malý notebook. Eee PC je často porovnáván s iPhonem (o kterém jsem už také psal) protože Eee PC vám vlastně nabízí více shopností než iPhone a je při tom levnější zhruba o pět tisíc! Doporučuji koupit!!!!!

San Antonio Spurs

26. září 2008 v 22:33 | Xamik
http://i173.photobucket.com/albums/w68/Red_Dog57/Spurs.jpg
San Antonio Spurs jeden z mnoha týmu zámořské NBA a taky je jeden z nejlepších, vyhráli čtyři tituly a jejich sestava je hvězdná a skoro neměnící se!

Carrie

26. září 2008 v 21:21 | Xamik |  Knihy
http://www.fantasticfiction.co.uk/images/n0/n697.jpg
Carrie je populární hororová kniha (kniha byla předlohou filmu) od ještě populárnějšího mistra hororu Stephena Kinga. Hlavní hrdinkou je šestnáctiletá Carrie Whiteová která chodí ve městě Chamberlain na Ewenovu Střední Školu která je převážně hlavním dějištěm všech děsivých událostí. Kniha už je poměrně stará ale kdo by ji fakt chtěl tak ji najde, přinejhorším bych vám jí byl schopen půjčit.
xamik

USB flash disk- Utržený kus drátu

19. září 2008 v 23:06 | Xamik

A prý že roztržený drát nefakčí!!!

Hledáte nenápadný USB flash disk, který žádný zloděj nebude chtít? Tak to zkuste 2 GB HACKED s legračním designem. Na první pohled to vypadá jako utržený kus drátu vsunutý do počítače.
Zdroj: gadgets.cz

Ventilátor na kšilt

19. září 2008 v 23:02 | Xamik

Ještě to teplo by to chtělo!!


Počasí není zrovna typicky letní, ale doufejme, že se letní horka ještě vrátí. Měli byste se na ně připravit. Ventilátor na kšiltovku za 10 dolarů vás hezky osvěží. Výhodou je i to, že je napájen solárním článkem.
Zdroj: gadgets.cz

Spánek na křídlech

19. září 2008 v 22:48 | Xamik

Za chvíli budeme bydlet v Boingu 737!


Zvláště milovníci letectví by měli zbystřit. Tato postel je vyrobena ze dvou zadních stabilizátoru z letadla DC-9 a z vnitřní klapky z C-130. Všechny části upraveny pískováním a vyleštěny pro maximální lesk. Efekt dodají díly z plexiskla s několika LED. Už to chce jen nějakou roztomilou letušku a můžete vzlétnout.
Zdroj: gadgets.cz

Procházka po trávě

19. září 2008 v 22:44 | Xamik

Co krok to tráva!


Po ránu se jen tak proběhnou bosí po orosené louce, to je ten nejlepší budíček. Že to máte z města na nejbližší louku daleko? Nevadí, stačí mít tyto travnaté "žabky". Cesta do práce se pak promění v procházku po louce. Jen je nesmíte zapomenout občas pořádně zalít, ať je trávník stále zelený.
Zdroj: gadgets.cz

Noha a ruka jako podložka

19. září 2008 v 22:36 | Xamik

Odpočiňte si, jako opravdový vrah!

Po několika hodinách práce u počítače vás už pořádně bolí zápěstí? Dopřejte mu trochu odpočinku a taky si zápěstí hezky podložte. Čím? Třeba rukou nebo nohou. Je to trochu morbidní, ale ruce vás již nebudou bolet.¨
Zdroj: gadgets.cz

Plesnivý sáček

19. září 2008 v 22:32 | Xamik

Ukončete stravování spolužáků svou svačinou!

Vy si přivstanete, abyste si připravili svačinu do školy a váš "nenažraný" spolužák vám ji pak ukradne a bez ostychu sní. Zřejmě měl kdysi takového spolužáka i designér Sherwood Forlee a tak vymyslel tento sáček na svačinu. Cokoliv do něj dáte, bude to vypadat, že to již brzy samo začne chodit. Samozřejmě je vše nezávadné, ale nenechavé spolužáky to spolehlivě odradí.
Zdroj: gadgets.cz

SlipKnot

18. září 2008 v 19:27 | Xamik
SlipKnot, další kapela vystupující v maskách (Lordi, atd...) hrají kvalitní Metal (jak jinak) nedávno vydali novou desku All Hope is Gone. Deska je to moje první a musím říct že je to pěkné přivítání do světa tvrdého Metalu!!!
Všichni co je aspoň jednou slyšeli vědí jaký to je, ty co je ještě neslyšely... CHYBA V MATRIXU!

Návštěvnost 2000 :DDD

18. září 2008 v 19:23 | Xamik |  Takoví to co se nikam jinam nehodí

Super, díky vám už můj blog má navštěvnost 2000! Rád bych vámm všem poděkoval za tu trpělivost se mnou prožívat všechny ty hezké a nepříjemné chvilky! Mé největší díky patří: Terce, Simonovi, Black Listovi, Tadeasovi, Klaudii, Beii, Koletovi a jestli jsem na někoho zapoměl, tak ať mi to napíše do komentářů, já ho sem dopíšu!
Všem moc díky!

Nova (tn.cz)

4. září 2008 v 17:25 | Xamik |  Internet
. To je už fakt síla!
Omlouvám se že jsem udělal všem stránkám zde uvedené reklamy ale to už nějak unesete ne?

iPhone

4. září 2008 v 17:02 | Xamik

iPhone

Tento nový telefon od Applu, který se stal módou přišel k nám na trh za velkého očekávání! Každý se na něj těšil, když jsem přišel byl každý štěstím bez sebe! Ale tento telefon sice vypadá dobře ale z technické stránky je totálně na hovno! Telefon vůbec nepodporuje MMS a často se seká! Jestli uvažujete o koupi tohoto telefonu tak si musíte napřed napumpovat nějaké znalosti Apple systému a měli by jste aspoň trochu znát angličtinu protože Česká verze systému ještě není (brzy bude)!