Co to vlastně heelys je?

14. května 2008 v 17:44 | Xamik
Co to vlastě heelys je?? to jsem vám zapoměl vysvětlit (omlovám se) v prvním článku kde je zmínka o heelyskách :((.

Takže heelysky jsou první originální boty které mají v patě kolečko. Vymyslel je nějaký američan. Vypadají jako sportovní boty na volný čas ale opak je pravdou :))!!! Kdyby jste chtěli boty v kterých se dá normálně chodit ale i jezdit a nechcete bedny jako jsou kolečkové brusle tak heelysky jsou právě pro vás!!! Můžete na to zbalit holku, zaujat okolí, vyvolat podivné zírání kolemjdoucích:DD (to mě se stává sice ne tak často jako když jsem začínal ale ano pořaád na mě lidi zíraj jako kdyby chtěli říct: To je mimozemšťan??? :PPP) a můžete v tom najít zábavu na celý život. Existuje strašně moc modelů a stále se vyvíjejí nové, takže určitě najdete design který se vám bude líbit. Existuje i moc lidí z kterými si o nich můžete pokecat :PP!!! (jen tak kdyby si o nich chtěl pokecat tak pisněte na mail: xamagic@seznam.cz) Na heelysky je už vymyšleno stovky triků které se můžete učit a pak je předvádět před kamarády, můžete se přihlásit do CZtýmu. Můžete se přihlásit na soutěž a vyhrát různé ceny. Kde se dají sehnat to jsem už psal v článku kde koupit heelysky??? Na heelyskách můžete dělat miliony věcí a nikdy nemusíte přestat!!! Kdyby jste chtěli radu tak buď napište na mail: xamagic@seznam.cz a jestli vám neporadím tak jděte na stránku www.koloboty.cz tam vám určitě poradí!!!

Heelysky jsou také jediné boty na kterých můžete fpohodě sjíždět různé trubky, zábradlí a jiné věci po kterých se da slide-ovat a to nemusí věc kterou chcete sjet být vůbec navoskovaná ani nic jiného!!!
Upozornění: GRIND skluznici která je pro to potřeba mají jen některé modely více o tom najdete na www.koloboty.cz!!!

Heelysky za svoje bytí už mají tři styly využití a to jsou: Street, Dance a Skatepark.
Street: Street na heelyskách to je snad nejznámější a nejvíce využivaný styl street jak jistě víte (kdyby jste nevěděli tak by jste mě sklamali) je že si prostě volně jezdíte po ulici a děláte si co chcete např. jedete vidíte schod tak si řeknete to sjedu tak naskočíte na hranu a slide-ujete pak zase seskočíte zpět do jízdy!!! Tak to je street.
Dance: Dance na heelyskách je neobvyklý styl, ale je dobře že je. Dance na heelyskách je dost obtížný styl ale když ho umíte tak je to nádherá hlavně když do svého kousku zakomponujete slide-ování tak je to obzvlášť pěkné!!! Příklad: normálně stojíte najednou vyskočíte do jízdy chvíli efektivně jezdíte po jevišti pak předvedte nějaké zajímavé taneční prvky hned potom naskočíte na zábradlí......
Skatepark: Myslím že už tušíte co to je ale pro jistotu, jízda na heelyskách ve sk8parku je velmi zábavná, ve sk8parku máte vše co na ulici jen tak nenajdete, třeba: rampy na lepší rozjezd, lepší zábradlí....... Ve sk8parku se dá dělat i víc triků na rozdíl od ulice.
Tak doufám že tento článek nahradil váš sk8board, brusle, bmx-ko nebo koloběžku místo ve vaší skříni heelyskám!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama