Březen 2008

S500i

24. března 2008 v 18:23 | STVORITEL

S500i

To je velmi krásný telefon od Sony Ericsson, má vše co potřebujete k životu: java, bluetoth, SMS, MMS, volání klávesnici a display. Je docela lehký tenký a stylový. Je to vysouvák takže není tak velký jako na fotce. Má jedno velké plus má tam takové krásné schéma které samo od sebe mění tapetu schéma a barvu barevných LED na stranách.
Varování pro muže tento telefon je spíše pro ženy!!!!

PRAVIDLA

24. března 2008 v 12:14 | STVORITEL

Pravidla

  1. NECHCI TADY SNÁŠET KOMENTÁŘE TYPU AHOJ...KOUKNI NA MUJ BLOG!!!!!!

  2. NEPIŠTE ZBYTEČNĚ SPROSTĚ BLOGY NAVŠTĚVUJÍ I MENŠÍ DĚTI!!!!!!

  3. ŽÁDNÉ SPAMOVÁNÍ!!!!!!

  4. ŽÁDNÉ REKLAMY!!!!!!!!

  5. DODŽOVAT PRAVIDLA JINAK VÁS ZABLOKUJEME!!!!!!!!!

  6. a zda napíšete že se vám náš blog nelíbí napište důvod jinak je to neplatný komentář!!


Kočičky 2

24. března 2008 v 8:48 | STVOŘITEL
jů ti jsou hezcí

Pejsci 2

24. března 2008 v 8:45 | STVOŘITEL

Kočičky

23. března 2008 v 23:16 | STVORITEL

Kočičky


Pejsci

23. března 2008 v 22:38 | STVORITEL

Pejsci


Bluesnarfing

23. března 2008 v 21:51 | STVORITEL

Bluesnarfing

Tak to je zlejší bratříček bluejackingu, bluesnarfing je to že pomocí aplikace např.Bloover nebo BlooverII vycucnete SMS nebo kontakty z aktivního bluetoth zařízení chyba je v tom že novější mobilní telefony nejde vycucnout bez potvrzení. Vycucnout mobil bez potvrzení jde jen u starších modelů.
Pozn. autora bluesnarfing je trestný!!!
Pozn. autora2 já bluesnarfing nedělám!!!

Apple

23. března 2008 v 18:01 | STVORITEL

Apple

Ahoj přináším info o populární firmě Apple tato firma vyrábí MP3 přehrávače, notebooky, počítače a iPhony.
Tak začneme u MP3 takzvaně iPod.
Tento hudební přehrávač je velký hit součastnosti. Má několik druhů: iPod Classic, iPod Shuflle, iPod Nano a iPod Touch. Všechny umějí přehrávat hudbu ale jen některé umí přehrávát filmy a videa. Videa a filmy umí přehrávat iPod Nano, iPod Classic a asi i iPod Touch ale iPod Touch mi trochu hodně připomýná iPhone no du se zeptat do obchodu. Apple notebooky takzvaně MacBook jso skoro stejné jako normální (Acer, Philips atd.atd.) jen nemají Windows ale Appláckéj operační systém.
iMac to je stejné jako u MacBooků jsou skoro stejný jako ostatní ale maj Appláckéj operák.

Vtipy

23. března 2008 v 16:20 | STVORITEL upraveno od STVORITEL |  Zábava

Vtipy

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pred školou u prechodu byla cedule s nápisem »Pozor, neprejedte deti!
« Jeden z žáku tam dopsal: "Pockejte si na ucitele."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Strýcek je na návšteve.
Dají ho spát do detského pokoje k Pepíckovi.
Pepícek si pred spaním sedne vedle postele.
Modlí se, myslí si strýcek.
Sedne si tedy k posteli z druhé strany a sepne ruce.
"Co tam deláš, strýcku?"
"To stejné co ty."
"To ale nebude mít maminka radost.
Nocnícek je jen z téhle strany postele."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Víte co dělat když po vás hodí blondýnka gránát?? Ne??
Odjistit a hodit zpátky!!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Žácí ze zvláštní školy jedou na výlet autobusem, asi po dvou hodinách se jim porouchá autobus. Tak to tam řidič a učitel spravujou hodinu, dvě, tři a už po těch třech hodinách maj plný zuby. Najednou tam příde jeden kluk z tý zvláštní školy a řiká Já vim co s tim je. Učitel s řidičem žasnou a řikaj tak pověz chlapče. A tak kluk řiká Je to rozbitý!!!!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K800i

22. března 2008 v 20:10 | STVOŘITEL

K800i

Jeden obrázek vydá za tisíc slov

Takže proč pokaždé neudělat nejlepší obrázek s automatickým zaostřováním, vlastním xenonovým bleskem, stabilizátorem obrazu a videa a funkcí BestPic™.
logicky-fotoaparát v tomto telefonu je jako v obyčejným foťáku zaměřuje oddaluje všebluetooth je u tohoto Telefonu naprostý zážitek je to vážně dobrý mobil. Sonny Ericsson K800i se dá z internetu vylepšit na K810i který má lepší Infraport a je hezčí na vzhled!!

Pošlete vaši zprávu do světa

Ihned se podělte o obrázky pomocí Bluetooth™, MMS, e-mailu nebo blogu - zasláním první fotografie vytvoříte vlastní blog, přístupný přátelům i rodině.

3G to umožní

Mobilní surfování, posílání fotografií do blogu, push e-mail, stahování multimédií a videohovory se stávají skutečností s 3G; tento telefon má vše.

Bluejacking

22. března 2008 v 19:55 | STVORITEL
Tak to je nová zábava dospívajících ale i dospělých. Jedná se o odesílání vizitek pres bluetoth na jine zařízení, ale místo jména vizitky napište co nejkraatší vzkaz třeba Vidím tě! nebo Mazání SIM...
Já osobně to dělám a moc mě to baví!! Jsou na to i různé programy které třeba posílají za vás atd.atd.atd...
Parametry pro bluejacking: Telefon s bluetoth pro aplikace bluetoth v javě nebo symbianu.
Pravidla bluejackera:1. Bluejacker dělá vše pro zábavu. Nikdy se nebude snažit "hacknout" jiné zařízení pro osobní prospěch (stažení/modifikace cizích soborů), nikdy nebude na jiné zařízení posílat spustitelné soubory.

2. Žádný z poslaných obrázků nebo textů nesmí být pornografického, urážejícího a rasistického charakteru. Pokud posíláte cizí obrázky, je dobré někde v rohu ponechat autorův copyright.

3. Pokud Bluejackovaná osoba nejeví žádný zájem/aktivitu po dvou zprávách, Bluejacker se přesune dále.

4. Bluejacker omezí svoji "práci" maximálně na deset zpráv odeslaných jedné osobě. Výjimku tvoří případy, kdy "oběť" spolupracuje a taky vám něco pošle.

5. Pokud Bluejacker usoudí že "oběť" už toho má skutečně dost, svých aktivit vůči ní zanechá.

6. Když je Bluejacker přistižen při činu, neskrývá se, ale případně oběti objasní principy Bluejackingu (třeba nasměrováním na tyto stránky). To vše pouze v případě, že od oběti nebude hrozit fyzické napadení Smile.

7. Pokud je bluejacker "uloven" rychlejším bluejackerem, uzná svou "porážku" s tichou důstojností.

8. Správný Bluejacker má Bluetooth zapnutý pořád ve viditelném módu, aby mohl kdykoliv jacknout a být jacknut.

9. Když bluejacker vyráží na lov, nezapomene odejít s plně nabitou baterií.
oficialní stránky:www.bluejacking.cz

Eldest

17. března 2008 v 17:48 | STVOŘITEL

Eldest

Šíří se temnota...
příchází beznaděj...
vládne zlo
Eragon s dračicí Safirou právě zachránili vzbouřence před zkázou, kterou jim s pomocí zlovolných sil přichystal král Galbatorix, krutý vládce Království. Teď musí Eragon cestovat do elfského města Ellesméry, aby podstoupil výcvik v kouzlení a boji, životně důležitých dovednostech Dráčího jezdce. Čeká jej jedinečná cesta, na níž poznává úžasna místa i lidi. Každý den přináší nové dobrodružství. Ale Eragonovu mysl stále sužuje zmatek a nejistota, komu může věřit.Mezitím jeho bratranec Roran musí vybojovat jnou bitvu doma v Carvahallu-takovou, která dostává Eragona do ještě vážnějšího nebezpečí.
Zardousí nakonec králova temná ruka veškerý vzdor? Možná jí neunikne ani Eragon...

Eragon

16. března 2008 v 19:13 | STVOŘITEL

Eragon

Ahoj lidičky přináším zprávu o staré knize jménem Eragon!!
Je to strhujíc 488-ti stránkový příběh žánru fantasy, a nyní přichází upoutávka na knihu!! Jeden chlapec... jeden drak... svět dobrodružství. Když Eragon najde v lese naleštěný modrý kámen, myslí si, že chudého farmářského chlapce potkalo štěstí;možná za něj koupí maso na zimu pro svou rodinu. Ale když se z kamene vyklube dračí mládě, Eragon si brzy uvědomí, že narazil na odkaz skoro tak starý, jako samo Království. Jeho prostý život se přes noc roztříští a on je vržen do nového, nebezpečného světa osudu, kouzel a moci. Pouze se starodávnými mečem a radami moudrého vypravěče musejí Eragon s dračím mládětem zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v Království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranic. Dokáže Eragon převzít břímě legendárních dračí jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou... To je prozátím vše.